Italija

Lankytinos vietos ir miestai Italijoje

Populiariausios Italijos vietos

Ką pamatyti Italijoje

Italija yra viena populiariausių Europos vietų tarp keliautojų. Nuo Dolomitinių Alpių ir Apeninų kalnų iki Italijos Rivjeros, Italija siūlo kažką kiekvieno skoniui.

Kad ir kaip nuvalkiotai tai beskambėtų, nė viena kelionė į Italiją nebus pilnavertė be sustojimo Romoje. Ne tik Italijos, bet ir viso pasaulio istorijai itin svarbių Senovės Romos objektų čia apstu. Pajuskite, kaip gyveno imperatorius, ir pamatykite garsųjį Koliziejų. Tiek krikščionys, tiek ne krikščionys Vatikane lankosi Šv. Petro bazilikoje ir Siksto koplyčioje, vildamiesi pažvelgti į patį popiežių.

Venecijos miestas buvo pastatytas taip, jog juo grožėtis geriausia iš vandens, o ne keliaujant miesto gatvėmis. Kai kurie iš geriausių Venecijos vaizdų yra iš jūros. Tačiau niekas neturėtų palikti Venecijos, nepasiplaukiojus viena iš miesto gondolų. Keliaujant iš Venecijos į šiaurę ir į vakarus yra Milanas ir Florencija.

Milanas yra didžiausias Italijos miestas, kupinas triukšmingo didmiesčio atmosferos, tačiau vieną iš mieste esančių lankytinų vietų tiesiog privaloma pamatyti. Santa Maria della Grazie bažnyčioje eksponuojamas ko gero svarbiausias Renesanso paveikslas - Leonardo da Vinči „Paskutinė vakarienė“.

Florencija garsėja tuo, kad vaidino ypatingai didelį vaidmenį prasidedant Renesanso periodui, ir jau daugiau nei 500 metų yra Mikelandželo Dovydo namai.

Italija yra turtinga savo istorija, menu ir architektūra. Galite aplankyti Romos griuvėsius, pasisemti įkvėpimo renesanso meno kūriniuose, apsigyventi mažuose viduramžių miesteliuose, slidinėti Alpėse, tyrinėti Venecijos kanalus ir grožėtis nuostabiomis bažnyčiomis.

Svarbiausios lankytinos vietos Italijoje

 • Vatikano miestas
 • Koliziejus
 • Paveikslas „Paskutinė vakarienė“
 • Pompėja
 • Florencijos katedra
 • Vatikano muziejai
 • „Accademia“ galerija
 • „Uffizi“ galerija
 • Siksto koplyčia
 • Šv. Petro bazilika
 • Mikelandželo Dovydas

Populiariausios pramogos ir ekskursijos Italijoje

Kur užsisakyti ko reikia kelionei?

Viešbučius rinkitės svetainėje Booking.com, jei norite lanksčių atšaukimo sąlygų. Ieškodami geriausios kainos, būtinai Booking.com siūlomas kainas palyginkite su Agoda, nes čia dažnai siūloma ženklių nuolaidų apmokant iš anksto.

Bilietus į lankytinus objektus ir ekskursijas Europoje užsisakykite svetainėje Get Your Guide, nes tai ne tik patogiau, bet ir daugeliu atvejų pigiau. Keliaudami po Azijos šalis, Get Your Guide pasiūlymus būtinai palyginkite su KLOOK, kadangi būtent jie karaliauja šioje rinkoje.

Skrydžius į tolimus kraštus mes paprastai užsisakome Trip.com, nes jie suteikia nuolaidas nuo skrydžių bendrovių siūlomos, o ne taiko antkainius, kaip paprastai elgiasi lietuviškos skrydžių paieškos svetainės,

Kelionių kryptys