tolyn.lt

Pietų Afrika

Lankytinos vietos ir miestai Pietų Afrikoje

Populiariausios Pietų Afrikos vietos

  • Keiptaunas
  • Simono miestelis
  • Johanesburgas
  • Stellenboschas
  • Fish Hoek
  • Franschhoekas
  • Kalko įlanka
  • Pretorija

Ką pamatyti Pietų Afrikoje

Įsikūrusi pietiniame Afrikos gale, Pietų Afrika yra viena iš pačių didžiausia įvairove pasižyminčių pasaulio valstybių. Pietų Afrika, nuo pulsuojančio Keiptauno naktinio gyvenimo iki ramių kelionių po šalies nacionalinius parkus, siūlo nuotykį, kokį galima patirti tik vieną kartą per gyvenimą.

Įrėmintas dramatiškojo Stalo kalno ir Atlanto vandenyno, Keiptaunas dažnai laikomas vienu gražiausių pasaulio miestų. Puikus būdas susiorientuoti šiame triukšmingame mieste yra kelionė autobusu, aplankant tokias vietas kaip Stalo kalnas ir Camps įlanka. Nuotykių mėgėjai neturėtų praleisti progos nardyti narve su didžiaisiais baltaisiais rykliais. Ieškantiems ramesnių įspūdžių patiks ekskursijos iš Keiptauno į Vyno žemę Sodo keliu.

Johanesburgas, didžiausias Pietų Afrikos miestas, yra pradinis daugelio ekskursijų, vykstančių į tokias vietas kaip Krugerio nacionalinis parkas ir Port Elizabetas, taškas. Šios ekskursijos suteikia galimybę safario metu pamatyti dramatiškiausius Pietų Afrikos laukinius gyvūnus. Johanesburgo svečiai gali sužinoti apie audringą šalies istoriją pasirinkdami ekskursijas į Apartheido muziejų ir Nelsono Mandelos muziejų.

Durbanas, kuriame gausu paplūdimių, yra populiari turistų lankoma vieta. Svečiuojantis Durbane negalima praleisti šanso apsilankyti netoliese esančiuose Drakensbergo kalnuose ir praleisti dieną prie Zulu kraalo.

Svarbiausios lankytinos vietos Pietų Afrikoje

  • Robbeno sala
  • Stalo kalnas

Populiariausios pramogos ir ekskursijos Pietų Afrikoje

 

 

Kur užsisakyti ko reikia kelionei?

Viešbučius rinkitės svetainėje Booking.com, jei norite lanksčių atšaukimo sąlygų. Ieškodami geriausios kainos, būtinai Booking.com siūlomas kainas palyginkite su Agoda, nes čia dažnai siūloma ženklių nuolaidų apmokant iš anksto.

Bilietus į lankytinus objektus ir ekskursijas Europoje užsisakykite svetainėje Get Your Guide, nes tai ne tik patogiau, bet ir daugeliu atvejų pigiau. Keliaudami po Azijos šalis, Get Your Guide pasiūlymus būtinai palyginkite su KLOOK, kadangi būtent jie karaliauja šioje rinkoje.

Skrydžius į tolimus kraštus mes paprastai užsisakome Trip.com, nes jie suteikia nuolaidas nuo skrydžių bendrovių siūlomos, o ne taiko antkainius, kaip paprastai elgiasi lietuviškos skrydžių paieškos svetainės,

Kelionių kryptys