tolyn.lt

Argentina

Lankytinos vietos ir miestai Argentinoje

Populiariausios Argentinos vietos

  • Buenos Airės
  • Puerto Iguazu
  • El Calafate
  • Mendoza
  • Ušuaja
  • Salta
  • Tigras
  • San Karlosas de Bariločė

Ką pamatyti Argentinoje

Nei viena kelionė į Argentiną nebus pilna be apsilankymo nuostabioje sostinėje Buenos Airėse. Žavintis savo europietiška architektūra, įvairiais kvartalais ir daugybe lankytinų vietų, šis ispanakalbis miestas turi kažką kiekvienam.

Kai lankotės Buenos Airėse, nepraleiskite progos šokti Tango! Tango, kurį 2009 metais UNESCO paskelbė pasauliniu žmonijos paveldu, gimė skurdžiuose Buenos Airių rajonuose. Buenos Airių svečiai gali lankyti tango pamokas, skaniai papietauti ir naktį pašokti viename iš daugelio tango klubų, esančių La Boca kvartale.

Sporto gerbėjai greičiausiai norės aplankyti futbolo komandų „Boca Juniors“ ir „River Plate“ namų aikšteles. Įsikūrusiuose atitinkamai La Boca ir Belgrano rajonuose, abiejuose stadionuose yra muziejai ir vedamos ekskursijos, kurios nuves jus į prestižines ložes ir kitas privilegijuotas zonas.

Galima pasinaudoti savo laiku Buenos Airėse išmokti šiek tiek ispanų kalbos. Galimi trumpi kursai, kuriuose mokoma kalbos ir kultūros pagrindų. Išmokus šiek tiek ispanų kalbos, apsilankymas Argentinoje taps dar pilnesnis.

Verta aplankyti vietas, esančias už Buenos Airių miesto ribų. Dienos išvykos ​​į Argentinos rančas dažnai apima jodinėjimą žirgais, autentiškus patiekalus ir galimybė stebėti dirbančius gaučus – vietinius kaubojus. Kita galima kelionė į netoliese esantį miestą saloje Tigrą. Tigras yra populiari Buenos Airių gyventojų lankoma vieta, kurioje įsikūręs Karinio jūrų laivyno muziejus, daugybė irklavimo klubų ir prabangūs dvarai.

Svarbiausios lankytinos vietos Argentinoje

  • Tango šou
  • Cafayate

Populiariausios pramogos ir ekskursijos Argentinoje

 

 

Kur užsisakyti ko reikia kelionei?

Viešbučius rinkitės svetainėje Booking.com, jei norite lanksčių atšaukimo sąlygų. Ieškodami geriausios kainos, būtinai Booking.com siūlomas kainas palyginkite su Agoda, nes čia dažnai siūloma ženklių nuolaidų apmokant iš anksto.

Bilietus į lankytinus objektus ir ekskursijas Europoje užsisakykite svetainėje Get Your Guide, nes tai ne tik patogiau, bet ir daugeliu atvejų pigiau. Keliaudami po Azijos šalis, Get Your Guide pasiūlymus būtinai palyginkite su KLOOK, kadangi būtent jie karaliauja šioje rinkoje.

Skrydžius į tolimus kraštus mes paprastai užsisakome Trip.com, nes jie suteikia nuolaidas nuo skrydžių bendrovių siūlomos, o ne taiko antkainius, kaip paprastai elgiasi lietuviškos skrydžių paieškos svetainės,

Kelionių kryptys