tolyn.lt

Vietnamas

Lankytinos vietos ir miestai Vietname

Populiariausios Vietnamo vietos

Ką pamatyti Vietname

Vietnamas yra graži šalis, turinti ilgą ir sudėtingą istoriją, kurią pasaulio keliautojai tik pradeda tyrinėti.

Tiesiai iš savo Hanojaus viešbučio keliaukite į dviejų dienų kruizą laivu Halongo įlankoje ir mėgaukitės gardžiais patiekalais, paruoštais laive, nardydami ir plaukiodami baidarėmis po paslaptingus urvus.

Išvykite į 13 dienų dviračių turą per garsųjį Hošimino taką, naudodamiesi sudėtinga kelių sistema, einančia palei Trueng Son kalną. Labiau patyrę ir nuotykių ieškantys dviratininkai gali išbandyti 13 dienų dviračių turą po šiaurės vakarų Vietnamą iki Luang Prabango kalno. Abu turai organizuojami su išvykimu iš Hanojaus.

Šešių dienų žygis iš Sapos per kalnus į Hoang Lien nacionalinį parką, aplankant kalnų genčių gyvenvietes ir įkuriant stovyklas prie upių. Žygį užbaikite maudydamiesi prie krioklio prieš grįždami automobiliu į Sapą.

Buvęs senovinis Saigono miestas po karo buvo pervadintas Hošiminu, o dienos ekskursijos tyrinėjant šventyklas plius naktinės gatvės maisto pažinimo ekskursijos šiame žaviame mieste yra įsimintina patirtis. Nepraleiskite progos praleisti dieną keliaudami iš Hošimino miesto į Cu Chi tunelius, karo laikų „VietCong“ slėptuvę.

Atraskite Mekongo upės deltos stebuklus, keliaudami kruizu arba rinkdamiesi kelionę dviračiu su apsistojimu pas vietinius. Upės krantai nusėti kokosų palmėmis ir ryžių laukais, o taip pat vietinių nameliais ir ypatingai populiariais plaukiojančiais turgumis.

Svarbiausios lankytinos vietos Vietname

  • Halongo įlanka
  • Ryžių terasos Sapoje
  • Hošimino mauzoliejus
  • Mekongo upės delta

Populiariausios pramogos ir ekskursijos Vietname

 

 

Kur užsisakyti ko reikia kelionei?

Viešbučius rinkitės svetainėje Booking.com, jei norite lanksčių atšaukimo sąlygų. Ieškodami geriausios kainos, būtinai Booking.com siūlomas kainas palyginkite su Agoda, nes čia dažnai siūloma ženklių nuolaidų apmokant iš anksto.

Bilietus į lankytinus objektus ir ekskursijas Europoje užsisakykite svetainėje Get Your Guide, nes tai ne tik patogiau, bet ir daugeliu atvejų pigiau. Keliaudami po Azijos šalis, Get Your Guide pasiūlymus būtinai palyginkite su KLOOK, kadangi būtent jie karaliauja šioje rinkoje.

Skrydžius į tolimus kraštus mes paprastai užsisakome Trip.com, nes jie suteikia nuolaidas nuo skrydžių bendrovių siūlomos, o ne taiko antkainius, kaip paprastai elgiasi lietuviškos skrydžių paieškos svetainės,

Kelionių kryptys