Populiariausios Estijos vietos

Ką pamatyti Estijoje

Kelionė į Estiją, siūlo jaudinantį žvilgsnį į šią istorinę Europos šalį.

Ekskursija Talino „Hop-on Hop-off“ turistiniu autobusu leidžia lankytojams patogiai pasižvalgyti po Estijos sostinę. Kaip sako šios ekskursijos pavadinimas, turistams leidžiama bet kada išlipti iš autobuso apžiūrėti lankytinas vietas ar apsipirkti, o tada grįžti į autobusą ir pratęsti kelionę jiems patogiu metu.

Talino senamiesčio ir Lahemaa ekskursija sujungia dvi nuostabias Talino vietas į vieną. Mėgaukitės puikiu pasivaikščiojimu po istorinį Talino senamiestį, o tada keliaukite iš miesto pasimėgauti nuostabiu Lahemaa nacionalinio parko grožiu. Arba galima ekskursiją apimančią Talino senamiestį bei kelionę  į Paldiski miestą, iš kurio atsiveria nuostabūs vaizdai į Baltijos jūrą.

Istorijos mėgėjams patiks apsilankyti sovietinėje Talino dalyje, kad apžiūrėti neįtikėtinus to laikotarpio paminklus ir pastatus, kurie siūlo užmesti žvilgsnį į šalies komunistinę okupaciją.

Talino „Šeimos turas“ yra skirtas specialiai visai šeimai. Kelionė apima sustojimą Marcipano muziejuje, kur vaikai ir jų tėvai gali išbandyti savo jėgas modeliuodami ir paišydami marcipaną. Tada šeimos gali pasirinkti kelionę į gražų Kadriorgo parką arba į Piritos paplūdimį iškylai prie Baltijos jūros.

Svarbiausios lankytinos vietos Estijoje

  • Talino senamiestis
  • Talino televizijos bokštas
  • Kadriorgo rūmai
  • Piritos paplūdimys

Populiariausios pramogos ir ekskursijos Estijoje