Žinoma, visi žino apie coffee shop‘us, bet ką dar smagu veikti Amsterdame? Nyderlandų sostinė taip pat yra puikus miestas laimingiems dviratininkams, tingiam alaus pagurkšnojimui šalia kanalo ir meno mėgėjams. Kai pradėsite planuoti, ką pamatyti Amsterdame, čia yra vietos, kurių negalima praleisti.

Lankytinos vietos Amsterdame

1. Anos Frank namas

Nesvarbu, ar skaitėte dienoraštį, ar ne, Anos Frank namą būtina aplankyti. Jei norite išvengti turistų srauto, iš anksto užsisakykite bilietą ir keliaukite į eilės priekį.

Anos Frank namas

2. Amsterdamo kanalų žiedas

Keliaujant po miestą laivu ar sausuma, išvengti garsiojo Amsterdamo kanalų žiedo nepavyks. Eikite pasivaikščioti, leiskitės į ekskursiją laivu arba stebėkite žmones sėdėdami greta kanalo esančiame bare.

Amsterdamo kanalų žiedas

3. Van Gogo muziejus

Van Gogo muziejuje saugoma didžiausia pasaulyje Van Gogo kolekcija ir tai yra vienas populiariausių muziejų pasaulyje. Net menu pernelyg nesidomintys žmonės mėgsta modernią architektūrą (ir nemokamą „wifi“).

Van Gogo muziejus

4. „Museumplein“

Atraskite savo kelią į Museumplein - miesto centre esantį muziejų kvartalą. Čia laukia trys muziejai, pietų pertraukos koncertai „Concertgebouw“, daugybė parduotuvių ir didelė žalioji erdvė.

Museumplein

5. Rijksmuseum

Nacionalinis Olandijos muziejus gali pasigirti Rembranto ir Vermeerio darbais. Suplanuokite atvykti vieni pirmųjų arba vėlyvą popietę - arba iš anksto užsisakykite „Rijksmuseum“ bilietą, kad aplenktumėte eilę.

Rijksmuseum

6. Raudonųjų žibintų kvartalas

Nesvarbu, ar ieškote muziejaus, „suvenyro“, ar kažkokio rizikingo naktinio gyvenimo: Raudonųjų žibintų kvartalas tikrai pradžiugins ir pralinksmins.

Raudonųjų žibintų kvartalas

7. „Heineken“ patirtis

Įkurta 1864 m., „Heineken“ dabar yra viena didžiausių pasaulyje alaus gamintojų. Lengva, smagi, istorinė kelionė trunka greitas 90 minučių. Į „Heineken Experience“ bilieto kainą įeina du bokalai alaus.

„Heineken“ patirtis

8. Naujoji bažnyčia

Neoficiali vestuvių koplyčia, skirta Nyderlandų monarchams, Naujoji bažnyčia yra svarbiausia Olandijos bažnyčia ir istorinis Amsterdamo kertinis akmuo. Tarp karūnavimų patikrinkite besikeičiančius eksponatus.

Naujoji bažnyčia

9. Amsterdamo muziejus

Norėdami sužinoti daugiau apie miesto istoriją, apsilankykite tinkamai pavadintame Amsterdamo muziejuje. Supažindinkite save su viskuo, nuo garsiųjų Amsterdamo gyventojų iki mados ir architektūros. Kai kurie eksponatai yra interaktyvūs!

Amsterdamo muziejus

10. De Pijpas

Amsterdamo „bohemos“ rajone gausu kavinių, barų ir restoranų. Keliaukite ten prieš vakarienę ir praleiskite vėlyvą popietę klajodami po Albert Cuypmarket.

De Pijpas

Ką žinoti planuojant kelionę į Amsterdamą

Kiek dienų turėtumėte praleisti Amsterdame?

Nėra teisingo atsakymo, tačiau miestui suteikiant galimybę sudaryti tikrą įspūdį, galite skirti tris dienas. Tai suteiks jums pakankamai laiko pamatyti svarbius lankytinus objektus, patyrinėti kanalus ir aplankyti keletą miesto rajonų.

Kelionė po miestą

Amsterdamas yra miestas, kuriame lengva orientuotis. Nors viešasis transportas yra aukščiausios klasės, dauguma lankytojų mano, kad miestas yra pakankamai kompaktiškas, kad juo būtų galima 100% vaikščioti, išskyrus kelionę traukiniu į Schipholio oro uostą. Be to, galite lengvai išsinuomoti dviratį, kai geras oras.

Ar brangu yra Amsterdame?

Nors yra keletas pagrindinių lankytinų vietų, kuriose turėsite susimokėti (pavyzdžiui, Anos Frank namas ir Van Gogo muziejus), Amsterdame pilna gatvių turgų ir mažų nepriklausomų galerijų. Miestas yra toks tinkamas pasivaikščiojimams, kad jums nereikės daug išleisti viešajam transportui.

Geriausias laikas aplankyti

Amsterdame niekada nebūna žadamas geras oras, tačiau nuo balandžio iki rugsėjo galima tikėtis švelnesnės oro temperatūros ir ilgesnių dienų. Balandis yra ypač gražus - žydi garsiosios tulpės, o jūs galite švęsti didžiausią metų šventę Olandijoje - Karaliaus dieną.

Populiariausios pramogos ir ekskursijos Amsterdame