tolyn.lt

Prancūzija

Lankytinos vietos ir miestai Prancūzijoje

Populiariausios Prancūzijos vietos

Ką pamatyti Prancūzijoje

Nesvarbu, ar lankotės Prancūzijoje pirmą ar dvidešimtą kartą, šioje šalyje nesudėtinga rasti ką nors naujo ir įdomaus. Kadangi Paryžius yra lankomiausias miestas pasaulyje, čia jau parengta nesuskaičiuojama daugybė pačių įvairiausių ekskursijų bei kelionių planų! Jei tai yra pirmasis jūsų apsilankymas Paryžiuje, pradėkite nuo pasivaikščiojimo po miestą pėsčiomis, pasivažinėjimo dviračiu ar autobusu, kad susipažintumėte su svarbiausiomis miesto įžymybėmis. Kadangi Paryžiuje yra tiek daug ką nuveikti, pirminė pažintis su miestu padės apsispręsti, kam turėtumėte skirti daugiausia laiko.

Ekskursijos į tokias vietas, kaip Luvro muziejus ar Eifelio bokštas, padės jums pažinti šias visame pasaulyje žinomas lankytinas vietas itin gerai. Be to, užsisakant ekskursijas gaunate galimybę aplenkti ilgas prie šių vietų įėjimų nutįsusias eiles, taip sutaupant net keletą valandų! Tai ypač naudinga, jei viešnagės Paryžiuje laikas ribotas. Galiausiai pabaikite savo vizitą naktiniu kruizu Senos upe. Tai magiškas būdas pabaigti kelionę Šviesų mieste.

Jei anksčiau buvote Paryžiuje ar turite daugiau laiko, pagalvokite apie dienos išvyką už miesto. Jei norite gerai atsipūsti nuo miesto gyvenimo, galite visai dienai išvykti į D-dienos Normandijos paplūdimius. Jei turite mažiau laiko, rinkitės trumpą pasivaikščiojimą Versalio rūmuose. Jei turite dar daugiau laiko arba svarstote apie kitą kelionę, keliaukite į pietus, į Provansą. Vešlūs levandų laukai ir vietinis vynas leis jums atsigauti.

Kad ir koks malonus užsiėmimas tai būtų, žinokite, kad jums nereikia detaliai planuoti visos savo kelionės į Prancūziją. Verčiau leiskite Prancūzijai paimti Jus už rankos ir vesti į šią nuostabią kelionę. Jūs šią šalį tikrai įsimylėsite.

Svarbiausios lankytinos vietos Prancūzijoje

  • Eifelio bokštas
  • Luvro muziejus
  • Versalio rūmai
  • Molen Ružas (Moulin Rouge)
  • Paryžiaus katakombos
  • Paryžiaus Disneilendas
  • Senos upė
  • „ d'Orsay“ muziejus

Populiariausios pramogos ir ekskursijos Prancūzijoje

 

 

Kur užsisakyti ko reikia kelionei?

Viešbučius rinkitės svetainėje Booking.com, jei norite lanksčių atšaukimo sąlygų. Ieškodami geriausios kainos, būtinai Booking.com siūlomas kainas palyginkite su Agoda, nes čia dažnai siūloma ženklių nuolaidų apmokant iš anksto.

Bilietus į lankytinus objektus ir ekskursijas Europoje užsisakykite svetainėje Get Your Guide, nes tai ne tik patogiau, bet ir daugeliu atvejų pigiau. Keliaudami po Azijos šalis, Get Your Guide pasiūlymus būtinai palyginkite su KLOOK, kadangi būtent jie karaliauja šioje rinkoje.

Skrydžius į tolimus kraštus mes paprastai užsisakome Trip.com, nes jie suteikia nuolaidas nuo skrydžių bendrovių siūlomos, o ne taiko antkainius, kaip paprastai elgiasi lietuviškos skrydžių paieškos svetainės,

Kelionių kryptys