tolyn.lt

Čekija

Lankytinos vietos ir miestai Čekijoje

Populiariausios Čekijos vietos

  • Praha
  • Kutna Hora
  • Terezinas
  • Česky Krumlov
  • Plzenas
  • Brno

Ką pamatyti Čekijoje

Čekija siūlo įvairiausias veiklas keliautojams, kuriems įdomi ši Vidurio Europos šalis, turinti turtingą istoriją ir nuostabią architektūrą bei kultūrą.

Per Prahą teka Vltava upė. Kruizas šia upe suteikia galimybes mėgautis puikiais miesto vaizdais nepamirštamų ekskursijų metu. Alaus mėgėjams ir gerbėjams patiks Čekija, garsėjanti savo „Pilsener“ alumi. Turistams patinka paragauti garsaus čekiško alaus ir lankytis Čekijos baruose bei smuklėse.

Tie, kurie vertina istoriją ir viduramžių architektūrą, gali mėgautis apsilankymu Prahos pilyje. Pilis yra senesnė nei vienuolikos amžių ir iš jos atsiveria vaizdai į Prahos miestą ir įvairius jo istorinius paminklus. Kutna Hora yra dar viena populiari ir neįprasta turistų lankoma vieta. Jos osuarijai ir gotikinės bažnyčios traukia lankytojus iš viso pasaulio.

Turistams taip pat patiks apsilankyti Karlovy Varuose - garsiajame Čekijos kurortiniame mieste su puikiomis suvenyrų parduotuvėmis. Čia parduodami porceliano ir stiklo gaminiai, kuriuos gamina vietinė gamykla. Turistai taip pat gali apsilankyti miestelio vietoje, garsėjančioje savo atpalaiduojančio mineralinio vandens voniomis.

Svarbiausios lankytinos vietos Čekijoje

  • Karolio tiltas
  • Prahos pilis
  • Karlovy Varai

Populiariausios pramogos ir ekskursijos Čekijoje

 

 

Kur užsisakyti ko reikia kelionei?

Viešbučius rinkitės svetainėje Booking.com, jei norite lanksčių atšaukimo sąlygų. Ieškodami geriausios kainos, būtinai Booking.com siūlomas kainas palyginkite su Agoda, nes čia dažnai siūloma ženklių nuolaidų apmokant iš anksto.

Bilietus į lankytinus objektus ir ekskursijas Europoje užsisakykite svetainėje Get Your Guide, nes tai ne tik patogiau, bet ir daugeliu atvejų pigiau. Keliaudami po Azijos šalis, Get Your Guide pasiūlymus būtinai palyginkite su KLOOK, kadangi būtent jie karaliauja šioje rinkoje.

Skrydžius į tolimus kraštus mes paprastai užsisakome Trip.com, nes jie suteikia nuolaidas nuo skrydžių bendrovių siūlomos, o ne taiko antkainius, kaip paprastai elgiasi lietuviškos skrydžių paieškos svetainės,

Kelionių kryptys