Jungtiniai Arabų Emyratai

Lankytinos vietos ir miestai JAE

Populiariausios Jungtinių Arabų Emyratų vietos

Ką pamatyti Jungtiniuose Arabų Emyratuose

Jungtiniuose Arabų Emyratuose laukia dykumos nuotykis. Abu Dabio, didžiausio šalies emyrato, žemėje randasi Al Ain oazės miestas. Jo šimtmečių istoriją galima pažinti čia esančiame rūmų muziejuje. Dykumos safaryje galima patirti pirmapradę dykumos dvasią. Pajodinėkite kupranugariais ir užkopkite į smėlio kopų viršūnę, kad patirtumėte saulėlydį kitaip nei bet kurioje kitoje pasaulio vietoje. Kai ši patirtis pasibaigs ir ateis laikas patirti daugiau jaudulio, išbandykite slydimą smėlio kopomis žemyn.

Dubajus vis dar turi daug ką pasiūlyti ir be smėlio kopų. Klestinti Vidurio Rytų verslo centras siūlo 7-ąjį pagal dydį prekybos centrą pasaulyje „Dubai Mall“. Be to, nuo 2010 m. Dubajuje yra aukščiausias pasaulyje pastatas; Burj Khalifa, kurį lengvai pastebėsite Dubajaus centre. Dykumos prabangos ir didybės įspūdis jaučiasi ir palei Dubajaus druskingo vandens upelį besidriekiančiuose souko rajonuose, kuriuose įsikūrę šimtai aukso prekybinininkų ir kur galima rasti maždaug 10 tonų aukso bet kuriuo metu. Po aukso apsipirkimo nakties, pasiplaukiojimas „Dhow“ kruizu yra populiarus būdas atsipalaiduoti ir pamatyti įžymias vietas palei upelį, tokias kaip Prekybos rūmai ir „Diera Twin Towers“.

Svarbiausios lankytinos vietos Jungtiniuose Arabų Emyratuose

  • Burj Khalifa
  • Burj Al Arab
  • Vandens parkas „Aquaventure“

Populiariausios pramogos ir ekskursijos JAE

Kur užsisakyti ko reikia kelionei?

Viešbučius rinkitės svetainėje Booking.com, jei norite lanksčių atšaukimo sąlygų. Ieškodami geriausios kainos, būtinai Booking.com siūlomas kainas palyginkite su Agoda, nes čia dažnai siūloma ženklių nuolaidų apmokant iš anksto.

Bilietus į lankytinus objektus ir ekskursijas Europoje užsisakykite svetainėje Get Your Guide, nes tai ne tik patogiau, bet ir daugeliu atvejų pigiau. Keliaudami po Azijos šalis, Get Your Guide pasiūlymus būtinai palyginkite su KLOOK, kadangi būtent jie karaliauja šioje rinkoje.

Skrydžius į tolimus kraštus mes paprastai užsisakome Trip.com, nes jie suteikia nuolaidas nuo skrydžių bendrovių siūlomos, o ne taiko antkainius, kaip paprastai elgiasi lietuviškos skrydžių paieškos svetainės,

Kelionių kryptys