Dubajus per pastaruosius kelerius metus transformavosi įgyvendindamas daugybę kūrybingų, ambicingų statybų projektų, kurie pavertė šį Jungtinių Arabų Emyratų miestą vieta, atsidūrusia kiekvieno keliautojo lankytinų vietų sąrašo viršuje. Čia yra keletas lankytinų vietų, kurių nenorėsite praleisti apsilankę šiame dykumos mieste.

Lankytinos vietos Dubajuje

1. Burj Khalifa

829,8 m aukščio „Burj Khalifa“ didžiuojasi būdamas aukščiausias pasaulyje pastatas. Apsilankykite apžvalgos aikštelėje, esančioje 124-ame aukšte, kad pamatytumėte žadą atimantį vaizdą.

Burj Khalifa

2. Dubajaus fontanai

Dubajaus fontanų pasirodymas, kurį sukūrė ta pati komanda, atsakinga už „Bellagio“ fontanų pasirodymus Las Vegase, yra tikras spektaklis. Susiraskite vietą netoliese esančioje kavinėje ir mėgaukitės įsimintinu reginiu.

Dubajaus fontanai

3. Burj al Arab

Dubajuje yra aukščiausias pasaulyje viešbutis „Burj Al-Arab“. Jei negalite sau leisti 15000 JAV dolerių už naktį prabangiame numeryje, bent jau pabandykite pavakarieniauti povandeniniame restorane tarp įvairiausių jūros būtybių!

Burj Al-Arab

4. Palmių salos

Prie kranto yra dvi palmės formos dirbtinės salos. „Palm Jumeirah“ jau yra įsikūrę prabangios vilos ir vandens parkas. Tuo tarpu didesnė „Palm Jebel Ali“ vis dar yra statoma.

Palmių salos

5. The World Dubai

Vos už 2,5 km nuo kranto esantis „The World Dubai“ yra dirbtinis pasaulio žemėlapio formos salynas. Šios 300 mini salų yra nuošalus turtas, skirtas išskirtiniams investuotojams.

The World Dubai

6. Jumeirah paplūdimys

Dubajuje intensyviai kaitina saulė. Tai reiškia, kad jums reikės paplūdimio. Jumeirah paplūdimys yra geriausia smėlio juosta mieste, o viešbučių koncentracija daro šią vietą puikia kelionės baze turistams.

Jumeirah paplūdimys

7. Dubajaus upelis

Upelis dalija Dubajų į du miestelius (Deira į šiaurę, Bur Dubai į pietus). Apžiūrėkite „Dhow Wharfage“, kur kai kurie žvejybos laivai yra išmetę inkarus daugiau nei šimtmetį.

Dubajaus upelis

8. Dubajaus muziejus

Dubajaus muziejus yra įsikūręs XVIII amžiaus Al-Fahidi forte. Sužinokite apie „Emyratų“ plėtrą po naftos bumo ir ištyrinėkite tradicinius vietinių gyventojų muzikos instrumentus.

Dubajaus muziejus

9. „Dubai Mall“ prekybos centras

Mieste, kuris garsėja prabanga, geriau patikėkite, kad Dubajaus prekybos centrą yra būtina pamatyti! Prekybos centro viduje rasite įėjimą į „Burj Khalifa“, čiuožyklą, žaidimų centrą ir kino teatrą.

„Dubai Mall“ prekybos centras

10. Dubajaus prieplauka

Dubajaus prieplauka, besitęsianti tris kilometrus palei Persijos įlanką, bus didžiausia žmogaus sukurta prieplauka pasaulyje, kurioje bus įkurdinta daugiau nei 12 000 gyventojų ir turistų.

Dubajaus prieplauka

Ką žinoti planuojant kelionę į Dubajų

Kiek dienų turėtumėte praleisti Dubajuje?

Ne architektams nuo trijų iki keturių dienų pakaks laiko pamatyti viską, ką reikia pamatyti. Pasirinkdami laiką kelionei, būkite labai atidūs. Nuo gegužės iki rugsėjo oras čia labai įkaista, kas gali būti labai nepatogu, jei nesate įpratę prie dykumos karščio.

Kur turėtumėte apsistoti Dubajuje?

Šiame mieste galėsite pasirinkti įspūdingus viešbučio kambarius. Net jei nesate tarp didžiausią biudžetą turinčių keliautojų, žinokite, kad jums nereikės praleisti progos gerai praleisti laiką vien dėl to, kad negalite sau leisti apsistoti prabangiausiose vietose! Suplanuokite apsilankymus prabangiuose Dubajaus viešbučiuose. Užsisakykite vakarienę „Burj Al-Arab“ arba sustokite popietiniam kokteiliui (ir pasimėgauti Burj Khalifa vaizdu) „The Address Downtown Dubai“.

Nepamirškite apie kultūrinius skirtumus

Jei pirmą kartą vykstate į Dubajų, gali kilti klausimų dėl įstatymų, kuriuos Vakarų turistai laiko neįprastais. Trumpai tariant, būkite pagarbūs. Apsirenkite konservatyviai ir įsitikinkite, kad pečiai yra uždengti. Viešas meilės demonstravimas laikomas neteisėtu. Be to, alkoholio vartojimas viešose vietose yra neteisėtas, išskyrus tam tikrus barus.

Geriausias laikas aplankyti

Geriausia aplankyti pavasarį ir rudenį, kai temperatūra būna šiek tiek švelnesnė.

Populiariausios pramogos ir ekskursijos Dubajuje