tolyn.lt

Kanada

Lankytinos vietos ir miestai Kanadoje

Populiariausios Kanados vietos

  • Niagaros krioklys, Kanada
  • Torontas
  • Vankuveris
  • Monrealis
  • Kvebekas
  • Viktorija, Britų Kolumbija
  • Tadoussacas

Ką pamatyti Kanadoje

Nuo pasaulinio lygio miestų, kaip Torontas, jaudulio iki didžiulės dykumos, charakterizuojančios Kanados tolimąjį kraštą, Didžiojoje Baltojoje Šiaurėje netrūksta įspūdingų lankytinų vietų. Galima rinktis įvairių rūšių ekskursijas, kurios leidžia tiek nuodugniai ištirti kaimišką šalies grožį, tiek pasigrožėti iš viršaus vienu iš didžiausių Šiaurės Amerikos miestų.

Nuotykių ieškotojai gali pasirinkti tyrinėti mažiau apkeliautus Kanados regionus, kur siūlomos tokios įdomios galimybės kaip banginių stebėjimas, užsakomoji žvejyba ir kelionės baidarėmis. Žalieji turai parodo nuostabų šalies vaizdą su jos paslėptais brangakmeniais, retus žvilgsnius į Kanados pakrančių miškais, kalnais ir vandenynu.

Jei norite lankyti gausiau gyvenamas vietas, Kanadoje rasite daug įsimenamų miestų išsibarsčiusių nuo vieno kranto iki kito kranto. Nepaisant to, ar domina naktinis gyvenimas Toronte, Monrealio senojo pasaulio įtaka, Otavos žavesys, XXI amžiaus Vankuverio pojūtis, ar klasikinis, bet unikalus Niagaros krioklys, Kanados miestai siūlo neribotas galimybes pamatyti ir patirti kažką įdomaus. Apžvalginės ekskursijos po miestą gali vykti bet kokiu tempu, pradedant pasivažinėjimu dviaukščiu autobusu, leidžiančiu pasiekti daugybę lankytinų vietų, ir baigiant privačiomis, prabangiomis kelionėmis, kurios nukreipia jus į pasirinktus lankytinus objektus. Planuokite kelionę šiandien, nes Kanadoje laukia visiškai naujas pasaulis.

Svarbiausios lankytinos vietos Kanadoje

  • Niagaros krioklys
  • Džaspero nacionalinis parkas

Populiariausios pramogos ir ekskursijos Kanadoje

 

 

Kur užsisakyti ko reikia kelionei?

Viešbučius rinkitės svetainėje Booking.com, jei norite lanksčių atšaukimo sąlygų. Ieškodami geriausios kainos, būtinai Booking.com siūlomas kainas palyginkite su Agoda, nes čia dažnai siūloma ženklių nuolaidų apmokant iš anksto.

Bilietus į lankytinus objektus ir ekskursijas Europoje užsisakykite svetainėje Get Your Guide, nes tai ne tik patogiau, bet ir daugeliu atvejų pigiau. Keliaudami po Azijos šalis, Get Your Guide pasiūlymus būtinai palyginkite su KLOOK, kadangi būtent jie karaliauja šioje rinkoje.

Skrydžius į tolimus kraštus mes paprastai užsisakome Trip.com, nes jie suteikia nuolaidas nuo skrydžių bendrovių siūlomos, o ne taiko antkainius, kaip paprastai elgiasi lietuviškos skrydžių paieškos svetainės,

Kelionių kryptys