Įdomu, ką pamatyti Toronte? Kur pradėti! Draugiškų žmonių, žvilgančio horizonto ir ramios atmosferos dėka šis Kanados miestas greitai tampa išskirtine kultūros, istorijos ir kulinarinių kelionių vieta Šiaurės Amerikoje. Pačias įdomiausias lankytinas vietas Toronte surasite su šio mūsų gido pagalba.

Lankytinos vietos Toronte

1. Toronto „Eaton“ centras

Ši miesto centre esanti prekybos meka siūlo daugiau nei 175 parduotuves ir dirba iki 20:00 val., leisdama pritaikyti savo apsipirkimo terapiją turistinių vietų lankymo kupinai dienai. Būtinai apžiūrėkite rūsyje esantį gastronomą.

Toronto „Eaton“ centras

2. Ontarijo meno galerija

Jaunesniems nei dvidešimt penkerių (25) metų vaikams arba trečiadienio vėlyvais vakarais (iki 8:30 val.) Įėjimas į šią įspūdingą lankytiną vietą yra nemokamas. „Hands-On“ centras vaikams yra puikus būdas pritraukti juos į meną.

Ontarijo meno galerija

3. Ontarijo mokslo centras

Šis puikus „muziejus“ yra toks šaunus, jog pamiršite, kad mokotės mokslo. Atidarytas septynias dienas per savaitę, tad apsilankykite savaitės dieną, kad praleistumėte daugiau laiko su eksponatais.

Ontarijo mokslo centras

4. Casa Loma

Šiaurės Amerika nėra žinoma dėl pilių, tačiau šie buvę namai, pastatyti 1911 m., yra neblogas bandymas. Turbūt geriausią įspūdį palieka kaip muzikos ir kultūros vieta, tad prieš keliaudami ten pasitikrinkite programą internete.

Casa Loma

5. Vaughan Mills

Pasiruošę dar daugiau apsipirkti? Tai yra vienas didžiausių prekybos centrų Kanadoje ir mados prieglobstis. „Lego“ parduotuvė yra populiari tarp vaikų.

6. CN bokštas

CN bokštas yra Toronto horizonto pasididžiavimas - pabandykite jį pamatyti naktį iš „Hanlan's Point“ kelto. „360“ restoranas viršuje, nors ir brangus, yra vertas tos kainos dėl atsiveriančių neįtikėtinų vaizdų.

CN bokštas

7. Kanados stebuklų šalis

Čia puikiai praleiskite laiką, važinėkite kalneliais, mėgaukitės vandens parku ir patirkite „Dinosaurs Alive“ ekspoziciją. Užsisakykite iš anksto, kad gautumėte pigesnius bilietus.

8. Toronto zoologijos sodas

Svarbiausias Toronto zoologijos sodo akcentas yra gražių milžiniškų pandų pora, kuri atvyko 2013 m. Ištvermingos surikatos ir pingvinai taip pat visada sukelia šypseną.

Toronto zoologijos sodas

9. Rogers Centre

Toronto „Blue Jays“ beisbolo komandos namai, kuriuose taip pat galima pamatyti į Torontą atvykstančius garsiausius muzikantus, įskaitant „One Direction“ ir Taylor Swift.

Rogers Centre

10. Karališkasis Ontarijo muziejus

Apsilankykite šiame gamtos istorijos muziejuje, kad pamatytumėte moderniausius eksponatus, kurie atgaivina istorinius įvykius. Gražus modernus pastatas yra taip pat verta pamatyti.

Karališkasis Ontarijo muziejus

Ką žinoti planuojant kelionę į Torontą

Kada aplankyti Torontą?

Jei norite geriausių orų, apsilankykite Toronte vasarą, nes žiema gali būti negailestinga. Tačiau daugelis žmonių nusprendžia planuoti savo kelionę aplink tam tikrą festivalį, nes Toronte jų netrūksta. Tarptautinis Toronto kino festivalis yra didžiulis įvykis ir vyksta kasmet rugpjūtį.

Kur apsistoti Toronte?

Toronte yra didelis viešbučių pasirinkimas lankytojams, verslo keliautojams, šeimoms ir poroms. Nakvynės namų taip pat gausu, ir puikus pasirinkimas kuprinėtojams ir žmonėms, keliaujantiems ekonomiškai.

Populiariausios pramogos ir ekskursijos Toronte