Ispanija

Lankytinos vietos ir miestai Ispanijoje

Populiariausios Ispanijos vietos

Ką pamatyti Ispanijoje

Ispanija, besididžiuojanti savo turtinga istorija, gražiais vaizdais ir puikiu maistu, yra daugelio keliautojų svajonių vieta. Pradėkite savo nuotykius Madride, šalies sostinėje, su privačia ekskursija po „Prado“ muziejų arba Karališkuosius rūmus. Pasivaikščiokite po miestą, paskanaukite vyno ir garsiųjų ispaniškų „tapų“, o tada trumpam palikite Madridą ir mėgaukitės vaizdingais kraštovaizdžiais visai šalia miesto.

Svaiginančioje Sevilijoje, esančioje į pietvakarius nuo Madrido, praleiskite dieną pamatydami nuostabią Ispanijos aikštę, o naktį pasinerdami į linksmą ir energingą flamenko šou. Užlipkite į „Giralda“, iš kur atsiveria nuostabūs viso miesto vaizdai, arba leiskitės į kelionę laivu po garsiąją Sevilijos upę.

Atogrąžų saloje Maljorkoje mėgaukitės nuostabiais vaizdais ir pasakišku kraštovaizdžiu keliaudami traukiniu, išsinuomotu automobiliu ar pėsčiomis. Leiskitės į kelionę laivu, tada plaukiokite ir nardykite kiek geidžia širdis šioje nuostabioje saloje.

Galiausiai, skirkite kaip įmanoma daugiau laiko pamatyti tikrai unikalų Barselonos miestą šiaurės rytinėje Ispanijos pakrantėje. Būdami ten, pajuskite miestą pasivaikščiodami ar pasivažinėdami dviračiais, bei pamatydami lankytinus objektus, tokius kaip legendinė „Sagrada Familia“ bažnyčia, vis dar statoma po daugiau nei 100 metų, ir gotikinį kvartalą, kurio tiesiog negalima praleisti.

Mėgaukitės visais Ispanijos siūlomais nuotykiais - nuo banginių stebėjimo Tenerifėje iki nardymo bei pašėlusių vakarėlių Ibizoje. Ispanijoje lankytojai nesunkiai atranda gausybę lobių.

Svarbiausios lankytinos vietos Ispanijoje

  • Alhambra
  • „Sagrada Familia“
  • Sevilijos Alkazaras
  • Montserrato vienuolynas
  • Caminito del Rey

Populiariausios pramogos ir ekskursijos Ispanijoje

Kur užsisakyti ko reikia kelionei?

Viešbučius rinkitės svetainėje Booking.com, jei norite lanksčių atšaukimo sąlygų. Ieškodami geriausios kainos, būtinai Booking.com siūlomas kainas palyginkite su Agoda, nes čia dažnai siūloma ženklių nuolaidų apmokant iš anksto.

Bilietus į lankytinus objektus ir ekskursijas Europoje užsisakykite svetainėje Get Your Guide, nes tai ne tik patogiau, bet ir daugeliu atvejų pigiau. Keliaudami po Azijos šalis, Get Your Guide pasiūlymus būtinai palyginkite su KLOOK, kadangi būtent jie karaliauja šioje rinkoje.

Skrydžius į tolimus kraštus mes paprastai užsisakome Trip.com, nes jie suteikia nuolaidas nuo skrydžių bendrovių siūlomos, o ne taiko antkainius, kaip paprastai elgiasi lietuviškos skrydžių paieškos svetainės,

Kelionių kryptys