tolyn.lt

Austrija

Lankytinos vietos ir miestai Austrijoje

Populiariausios Austrijos vietos

Ką pamatyti Austrijoje

Gražusis Vienos miestas, Austrijos sostinė, turinti turtingą muzikos istoriją, šiltai pasitinka svečius. Mėgaukitės įsimintinu Mocarto koncertu Auksinėje Musikvereino salėje arba Vienos valstybinėje operoje. Imperatoriškoji Viena turi itin daug ką pasiūlyti, tad būtinai aplankykite į Miesto parką, Operos rūmus, Parlamentą, muziejų kvartalą, Hofsburgą ir dar daugiau. Jei norite, galite apsipirkti.

Aplankykite stebuklingą Zalcburgo miestą ir pasižvalgykite po Mocartų šeimos namus. Dalyvaukite Mocarto vakarienės koncerte „Stiftskeller“ koncertų salėje, kuri virsta nuostabia valgomojo sale. Negalima praleisti Zalcburgo miesto ekskursijos, apimančios ir senąją, ir naująją miesto dalis, įskaitant Hohensalzburgo tvirtovę. Zalcburgo meną ir architektūrą galite lengvai tyrinėti savo jėgomis. Kalnai supa įspūdingus kraštovaizdžius, kur buvo filmuojamas filmas „The Sound of Music“, tad ekskursija ten yra nepamirštama visiems.

Netoli Zalcburgo yra Insbrukas, turistinių kelionių ir slidinėjimo nuotykių Tirolio regione vartai. Gundolfų šeima kiekvieną dieną linksmina autentiška liaudies muzika bei tirolio dainomis ir šokiais.

Svarbiausios lankytinos vietos Austrijoje

  • Vienos opera
  • Hohensalzburgo tvirtovė

Populiariausios pramogos ir ekskursijos Austrijoje

 

 

Kur užsisakyti ko reikia kelionei?

Viešbučius rinkitės svetainėje Booking.com, jei norite lanksčių atšaukimo sąlygų. Ieškodami geriausios kainos, būtinai Booking.com siūlomas kainas palyginkite su Agoda, nes čia dažnai siūloma ženklių nuolaidų apmokant iš anksto.

Bilietus į lankytinus objektus ir ekskursijas Europoje užsisakykite svetainėje Get Your Guide, nes tai ne tik patogiau, bet ir daugeliu atvejų pigiau. Keliaudami po Azijos šalis, Get Your Guide pasiūlymus būtinai palyginkite su KLOOK, kadangi būtent jie karaliauja šioje rinkoje.

Skrydžius į tolimus kraštus mes paprastai užsisakome Trip.com, nes jie suteikia nuolaidas nuo skrydžių bendrovių siūlomos, o ne taiko antkainius, kaip paprastai elgiasi lietuviškos skrydžių paieškos svetainės,

Kelionių kryptys