Populiariausios Austrijos vietos

Ką pamatyti Austrijoje

Gražusis Vienos miestas, Austrijos sostinė, turinti turtingą muzikos istoriją, šiltai pasitinka svečius. Mėgaukitės įsimintinu Mocarto koncertu Auksinėje Musikvereino salėje arba Vienos valstybinėje operoje. Imperatoriškoji Viena turi itin daug ką pasiūlyti, tad būtinai aplankykite į Miesto parką, Operos rūmus, Parlamentą, muziejų kvartalą, Hofsburgą ir dar daugiau. Jei norite, galite apsipirkti.

Aplankykite stebuklingą Zalcburgo miestą ir pasižvalgykite po Mocartų šeimos namus. Dalyvaukite Mocarto vakarienės koncerte „Stiftskeller“ koncertų salėje, kuri virsta nuostabia valgomojo sale. Negalima praleisti Zalcburgo miesto ekskursijos, apimančios ir senąją, ir naująją miesto dalis, įskaitant Hohensalzburgo tvirtovę. Zalcburgo meną ir architektūrą galite lengvai tyrinėti savo jėgomis. Kalnai supa įspūdingus kraštovaizdžius, kur buvo filmuojamas filmas „The Sound of Music“, tad ekskursija ten yra nepamirštama visiems.

Netoli Zalcburgo yra Insbrukas, turistinių kelionių ir slidinėjimo nuotykių Tirolio regione vartai. Gundolfų šeima kiekvieną dieną linksmina autentiška liaudies muzika bei tirolio dainomis ir šokiais.

Svarbiausios lankytinos vietos Austrijoje

  • Vienos opera
  • Hohensalzburgo tvirtovė

Populiariausios pramogos ir ekskursijos Austrijoje