Žavingasis Insbrukas atrodo taip, tarsi vaikas jį būtų išskleidęs iš paveikslėlių knygos ir padėjęs čia, Tirolio regione, Austrijos Alpėse. Insbruko senamiestis gali pasigirti nuostabiomis pasakas primenančiomis lankytinomis vietomis, išsidėsčiusiomis ryškiame Alpių gamtos fone. Aplankykite šį Austrijos miestą!

Lankytinos vietos Insbruke

1. Insbruko senamiestis

Nors Insbruko senamiestyje yra daugybė nuostabių baroko ir gotikos architektūros pavyzdžių, „Goldenes Dachl“ („Auksinis stogas“) tikrai išsiskiria iš visų jų savo 2657 paauksuotomis vario plytelėmis.

Insbruko senamiestis

2. Hofburgas

Milžino salė yra puikus šių buvusių Habsburgo rūmų akcentas. Portreto kambaryje kabo 15-o imperatorienės Marijos Teresės vaiko Marijos Antuanetės paveikslas.

Hofburgas

3. Hofkirche

Nors Maksimilianas I, Šventosios Romos imperijos imperatorius, yra palaidotas Wiener Neustadt mieste, Teismo bažnyčioje saugomas jo puošnus cenotafas.

Hofkirche

4. Šv. Jokūbo katedra

Ryškus akcentas senamiestyje, baroko stiliaus statinys datuojamas XVIII amžiaus pradžiai. Interjeras gali pasigirti stulbinančiomis freskomis ir tinko darbais, o taip pat iškiliomis rožinio marmuro kolonomis!

Šv. Jokūbo katedra

5. Ambraso pilis

Ispanijos salėje, esančioje virš kalvų, Žemutinėje pilyje yra saugomi 27 Tirolio valdovų portretai, o 300 Habsburgų valdovų paveikslų galima rasti Aukštutinėje pilyje.

Ambraso pilis

6. Insbruko Alpenzoo

Važiuokite hibridiniu miesto funikulieriumi į aukščiausiai esantį Europos zoologijos sodą. Parkas pristato alpinę florą ir fauną, o jame gyvena 2 000 gyvūnų, tarp kurių yra lokiai ir lūšys, taip pat 200 paukščių rūšių.

Insbruko Alpenzoo

7. Bergiselio olimpinis palikimas

Iš Bergiselio šuolių su slidėmis trasos atsiveria nuostabūs vaizdai, esantys 820 pėdų aukštyje virš miesto. Čia buvo 1964 m. žiemos olimpinių žaidynių vieta, o trasoje ir toliau rengiamos kasmetinės varžybos.

Bergiselio olimpinis palikimas

Ką žinoti planuojant kelionę į Insbruką

Kiek dienų praleisti Insbruke?

Praleisdami mieste keturias dienas, įskaitant dieną zoologijos sode, galėsite laisvu tempu pamatyti svarbiausias Insbruko lankytinas vietas.

Kaip keliauti po Insbruką?

Nors yra autobusų ir tramvajų sistema, geriausiai pasižvalgyti po Insbruko centrą galite savarankiškai pasivaikščiodami. Norėdami pasiekti Bergiselio šuolių su slidėmis trasą, važiuokite 1 tramvajaus linija iki Stift Wilten, nuo kur trasa yra tik kelios minutės pėsčiomis.

Kur apsistoti Insbruke?

Nakvynę galite susirasti kompaktiškame miesto centre, į pietus nuo Inn upės, tada bus lengva pasiekti pagrindines Insbruko lankytinas vietas. Nakvynės paieška gyvenamajame rajone, esančiame į šiaurę nuo upės, taip pat yra perspektyvus pasirinkimas ir toks pat patogus lankytiniems objektams apžiūrėti.

Geriausias laikas aplankyti Insbruką

Vėlyvas pavasaris - ankstyvas ruduo (gegužė - rugsėjis) yra puikus laikas lankytis Austrijoje, nors žiemiški sniegingi orai taip pat labai žavūs!

Populiariausios pramogos ir ekskursijos Insbruke