Populiariausios Vokietijos vietos 

Ką pamatyti Vokietijoje

Kelionės į Vokietiją planavimas, nors ir įdomi užduotis, taip pat gali šiek tiek išvesti proto. Sunku pasirinkti tarp nuostabių gamtovaizdžių, viduramžių pilių ir daugybės istorinių vietų.

Norėdami paragauti Vokietijos istorijos, suplanuokite apsilankymą Berlyne, kur galite pamatyti Brandenburgo vartus. Arba apsilankykite „East Side“ galerijoje: kažkada buvusioje Berlyno sienos dalyje, dabar ji yra viena didžiausių meno galerijų po atviru dangumi pasaulyje.

Kelnas, kaip vienas seniausių Vokietijos miestų, siūlo taip pat pamatyti daugybę įspūdingų Vokietijos praeities pavyzdžių. Didžiulis šio miesto privalumas yra ir tai, kad jis įsikūręs ant Reino upės krantų. Išsinuomokite dviratį ir keliaukite palei upę bei nepamirškite sustoti ir pasimėgauti keliais garsiojo Vokietijos alaus bokalais.

Įspūdingiausius Vokietijos kraštovaizdžius galite rasti Drezdene prie Elbės upės ir Miunchene prie Bavarijos Alpių. Drezdene taip pat įsikūrę vieni geriausių muziejų pasaulyje.

Aukščiausios klasės vietas apsipirkti bei puikios architektūros pavyzdžius rasite trečiame pagal dydį uoste pasaulyje, Hamburge. Jei būtent tokia yra jums patinkanti architektūra, Vokietijoje rasite daugiau nei 25000 pilių ir rūmų. Turbūt pati garsiausia pilis pasaulyje yra Neuschwanstein pilis Bavarijoje. Ši ir šimtai kitų Vokietijos pilių stūkso aukštai kalnuose arba užima didelius plotus prie strategiškai svarbių upių.

Vokietija turi kažką kiekvienam: seni istoriniai miestai, gražios upės ir kalnai, pilys ir architektūra iš skirtingų istorijos epochų bei galimybė atsipalaiduoti ir tiesiog paragauti alaus.

Svarbiausios lankytinos vietos Vokietijoje

  • Neuschwanstein pilis
  • Brandenburgo vartai
  • Kelno katedra
  • Reichstagas

Populiariausios pramogos ir ekskursijos Vokietijoje