tolyn.lt

Leipcigas

Lankytinos vietos Leipcige, Vokietijoje

Vienas iš naujų Vokietijos meno ir kultūros centrų, esantis visai netoli nuo Berlyno, Leipcigas yra sparčiai kylantis miestas bei nauja turistų lankoma vieta. Tačiau žmonės keliauja į šį miesto ir dėl jo istorijos. Štai keletas lankytinų vietų Leipcige, kurias verta pamatyti besisvečiuojant šiame vaizdingame mieste.

Lankytinos vietos Leipcige

1. Paminklas tautų mūšiui

Istorinis Tautų mūšio paminklas skirtas Napoleono pralaimėjimui Leipcige paminėti. Tai taip pat fantastiška lankytina vieta turistams, nes ten yra įrengta apžvalgos platforma, iš kurios matosi visas miestas.

Paminklas tautų mūšiui

2. Leipcigo zoologijos sodas

Leipcigo zoologijos sodas yra vieta, kur galite pamatyti 900 rūšių gyvūnų. Įkurtas 1878 m., šiandien jis turi šešias skirtingas temines dalis, tokias kaip Pongolandas, „Makasi-Simba“ liūto savana arba naujasis Himalajų kalnų pasaulis.

Pasinaudokite kombinuotu bilietu „du viename“ kartu įsigydami 1 dienos kelionę Leipcigo turistiniu autobusu ir užsitikrinant įėjimą į Leipcigo zoologijos sodą. Atraskite svarbiausias miesto lankytinas vietas keliaudami autobusu ir pasigrožėkite daugiau nei 900 gyvūnų rūšių zoologijos sode.

Leipcigo zoologijos sodas

3. Gewandhaus

Apsilankę Leipcigo „Gewandhaus“ orkestro namuose ilgai nepamiršite nuostabios šios koncertų salės akustikos.

Leipcigas yra viena iš muzikinių Europos sostinių. Čia gyveno ir dirbo pasaulinio garso muzikantai, tokie kaip Vagneris, Bachas, Mendelsonas ir Šumanas. Puikūs Gewandhaus muzikantai, Šv. Tomo bažnyčios choro dainininkai, konservatorijos profesoriai ir toliau kuria neprilygstamą Leipcigo muzikinį gyvenimą.

Gewandhaus

4. Šv. Tomo bažnyčia

Garsioji Šv. Tomo bažnyčia, kurioje Johanas Sebastianas Bachas dirbo kapelmeisteriu, yra dabartinė jo palaikų poilsio vieta.

Šv. Tomo bažnyčia

5. Šv. Mikalojaus bažnyčia

Šv. Mikalojaus bažnyčia yra garsiausia Leipcigo bažnyčia, nes čia kiekvieną pirmadienį vykdavo taikios demonstracijos kaip protestas prieš komunistų valdžią.

Šv. Mikalojaus bažnyčia

6. Senoji miesto rotušė

Senoji miesto rotušė - pasakiškas Renesanso laikų pastatas, kuris kadaise buvo Leipcigo gyvenimo centras. Dabar jame veikia puikus muziejus, skirtas miesto istorijai.

Atraskite istorinį ir gražų Vokietijos miesto Leipcigo centrą šios informatyvios ekskursijos metu. Spalvingą Leipcigo praeitį ir gyvą dabartį galima įžvelgti visur mieste. Apsilankykite judrioje turgavietėje, kurioje yra senoji rotušė, Šv. Tomo bažnyčia, Šv. Mikalojaus bažnyčia ir Mädlerio pasažas su legendiniu restoranu „Auerbachs Keller“. Kiekviena vieta padės daugiau sužinoti apie įvairias Leipcigo tradicijas, asmenybes ir istoriją.

Senoji miesto rotušė

7. Grassi muziejus

Į vieną vietą susibūrę trys nuostabūs muziejai, kuriuose yra ypač geras yra muzikos instrumentų muziejus. Tai yra dar viena turistinė Leipcigo lankytina vieta, kurios negalima praleisti!

Grassi muziejus

8. Leipcigo universitetas

1409 m. gruodžio 2 d. Saksonijos kurfiurstas Frydrichas I ir jo brolio Viljamo II, Meiseno markgrafo, įkurtas Leipcigo universitetas nuo tada daugiau nei 600 metų be pertraukų užsiima mokymu ir moksliniais tyrimais. Šiandien Leipcigo universitete studijuoja 30 000 žmonių. Įžymūs šio universiteto absolventai yra Leibnicas, Gėtė, Friedrichas Nyčė, Robertas Šumanas, Richardas Vagneris, Angela Merkel ir devyni su universitetu susiję Nobelio premijos laureatai.

Leipcigo universitetas

Ką žinoti planuojant kelionę į Leipcigą

Kada aplankyti Leipcigą?

Nors galite aplankyti Leipcigą visus metus ir pamatyti lankytinas vietas, oras vasaros mėnesiais yra puikus, todėl tai puikus atostogų objektas, norintiems paragauti saulės ir kultūros!

Kiek naktų apsistoti Leipcige?

Trys naktys būtų puikus laikas pamatyti visus svarbiausius lankytinus objektus šiame mieste. Arba kodėl gi neapjungus apsilankymo Leipcige su kelione į Berlyną ir praleidus naktį ar dvi kiekviename mieste?

Populiariausios pramogos ir ekskursijos Leipcige

 

 

Kur užsisakyti ko reikia kelionei?

Viešbučius rinkitės svetainėje Booking.com, jei norite lanksčių atšaukimo sąlygų. Ieškodami geriausios kainos, būtinai Booking.com siūlomas kainas palyginkite su Agoda, nes čia dažnai siūloma ženklių nuolaidų apmokant iš anksto.

Bilietus į lankytinus objektus ir ekskursijas Europoje užsisakykite svetainėje Get Your Guide, nes tai ne tik patogiau, bet ir daugeliu atvejų pigiau. Keliaudami po Azijos šalis, Get Your Guide pasiūlymus būtinai palyginkite su KLOOK, kadangi būtent jie karaliauja šioje rinkoje.

Skrydžius į tolimus kraštus mes paprastai užsisakome Trip.com, nes jie suteikia nuolaidas nuo skrydžių bendrovių siūlomos, o ne taiko antkainius, kaip paprastai elgiasi lietuviškos skrydžių paieškos svetainės,

Kelionių kryptys