Lenkijos sostinė ir didžiausias šalies miestas yra graži, jaudinanti ir kultūriškai turtinga vieta gyventi ar aplankyti. Varšuvoje yra tiek daug ką pamatyti ir nuveikti, tačiau čia yra keletas patarimų, padėsiančių pasiruošti kelionei. Susipažinkite su lankytinomis vietomis Varšuvoje, kurių tiesiog būtina nepraleisti.

Lankytinos vietos Varšuvoje

1. Frederiko Šopeno muziejus

Muziejus skirtas garsiausiam Lenkijos kompozitoriui, kuriame galite apsilankyti, norėdami sužinoti daugiau apie Šopeno praeitį, pamatyti originalius rankraščius ar išgirsti muzikos.

Frederiko Šopeno muziejus

2. Lenkijos armijos muziejus

Tai antras pagal dydį Varšuvos muziejus ir gali pasigirti daugybe karinės istorijos eksponatų. Čia taip pat galima pasirinkti labai įdomių mokomųjų ekskursijų.

Lenkijos armijos muziejus

3. Varšuvos zoologijos sodas

Tai yra puikus zoologijos sodas, kuriame gyvena daugiau nei 4000 gyvūnų, atstovaujančių daugiau nei 500 rūšių. Drambliai ir Beždžionių namai yra ypač mėgstami dalykai šiame zoologijos sode!

Varšuvos zoologijos sodas

4. Karališkoji Varšuvos pilis

Įspūdingas ir žavus pastatas - būtinai apsilankykite jį besisvečiuodami Varšuvoje, o jei norite sužinoti daugiau, išsamesniam pasižvalgymui po Varšuvos pilį įsigykite ekskursiją.

Karališkoji Varšuvos pilis

5. Lazienkų parkas

Norite atitrūkti nuo turistų ir istorijos? Tad kodėl gi ne pasivaikščiojus po šį nuostabų 76 hektarų ploto parką miesto centre?

Lazienkų parkas

6. Nacionalinis Varšuvos muziejus

Tai yra didžiausias muziejus mieste, jame yra tikrai pasaulinės klasės ir plati meno kolekcija.

7. Kultūros ir mokslo rūmai

Šis galingas sovietinis paminklas yra 8-as aukščiausias pastatas Europos Sąjungoje ir yra labai įdomus sovietinės istorijos palikimas.

Kultūros ir mokslo rūmai

8. Teatr Wielki

Tai yra didysis Varšuvos teatras ir Lenkijos operos namai. Jei jaučiatės, jog norite kultūringai praleisti naktį Varšuvoje, nusipirkite bilietus į ką nors ypatingo.

Teatr Wielki

9. Varšuvos sukilimo muziejus

1944 m. Varšuvos sukilimas buvo vienas monumentaliausių įvykių Lenkijos istorijoje, o ekskursija po šį muziejų jus išmokys apie jį viską.

Varšuvos sukilimo muziejus

10. Koperniko mokslo centras

Tai tikrai ypatingas interaktyvus mokslo muziejus. Lankytojai kviečiami patys atlikti eksperimentus ir savo pačių rankomis atrasti mokslo dėsnius.

Koperniko mokslo centras

Ką žinoti planuojant kelionę į Varšuvą

Kada aplankyti Varšuvą?

Varšuvoje, panašiai kaip ir Lietuvoje, būna šaltos žiemos ir šiltos vasaros, o žiemą sniego gali būti tikrai nemažai. Vasara yra geriausias laikas apsilankyti Varšuvoje.

Kiek laiko praleisti Varšuvoje?

Varšuva yra įdomus miestas, tačiau pakanka 2 dienų, kad būtų galima įsigyti keletą ekskursijų ir pamatyti visas lankytinas vietas. Jei norite šiam miestui skirti šiek tiek daugiau laiko, kad geriau pajustumėte miesto pulsą, tada 5 dienos Varšuvoje gali būti geresnis pasirinkimas.

Populiariausios pramogos ir ekskursijos Varšuvoje