tolyn.lt

Meksika

Lankytinos vietos ir miestai Meksikoje

Populiariausios Meksikos vietos

  • Kankunas
  • Meksikas
  • Playa del Carmen
  • Tinumas
  • Tulumas
  • Isla Mujeres
  • „Cabo San Lucas“
  • Valjadolidas

Ką pamatyti Meksikoje

Nardymas atogrąžų vandenyse, kopimas į piramidę ir urvas požeminėse grotose yra tik keli pavyzdžiai to, ką siūlo Meksika.

Kelionę į Meksiką pradėkite gražiame Kankune, kur lankytojai gali mėgautis paviršiniu nardymu ar pasiplaukioti laivu. Pamatykite iš arti įvairias atogrąžų žuvis, plūduriuokite virš koralų ir žvilgtelėkite į delfiną. Nesvarbu, ar keliausite valtyje su stikliniu dugnu ar būsite dešimt pėdų po vandeniu, Meksikos Karibų jūros regiono malonumai tikrai sužavės.

Pamatykite archeologinius majų kultūros stebuklus Chichen Itza mieste. Chichenas Itza buvo aukščiausia Jukatano iškilmingų susitikimų vieta ir yra vienas iš Naujųjų septynių pasaulio stebuklų. Čia svečiai taip pat gali pamatyti majų kaimą ir pasiplaukioti senote - karstiniame ežerėlyje.

Norėdami pamatyti gražesnę architektūrą, keliaukite į Meksiko miestą, kur actekų didžioji šventykla sužavės visus. Metropoliteno katedra, Diego Rivjeros freska ir Nacionaliniai rūmai yra kitos lankytinos vietos, kurias tiesiog būtina aplankyti šalies sostinėje. Apsistokite čia keletui naktų ir apžiūrėkite Gvadalupės Dievo Motinos baziliką, Quetzalpapalotl šventyklą ir Teotihuakano piramides.

Meksika taip pat siūlo nardymą uolose Akapulke, pasiplaukiojimą su delfinais prie Isla Mujeres, didžiausią pasaulyje piramidę ties Cholula, turkio spalvos Playa del Carmen vandenis ir požemines upes prie Riviera Maya.

Svarbiausios lankytinos vietos Meksikoje

  • Teotihuakanas
  • Akapulkas

Populiariausios pramogos ir ekskursijos Meksikoje

 

 

Kur užsisakyti ko reikia kelionei?

Viešbučius rinkitės svetainėje Booking.com, jei norite lanksčių atšaukimo sąlygų. Ieškodami geriausios kainos, būtinai Booking.com siūlomas kainas palyginkite su Agoda, nes čia dažnai siūloma ženklių nuolaidų apmokant iš anksto.

Bilietus į lankytinus objektus ir ekskursijas Europoje užsisakykite svetainėje Get Your Guide, nes tai ne tik patogiau, bet ir daugeliu atvejų pigiau. Keliaudami po Azijos šalis, Get Your Guide pasiūlymus būtinai palyginkite su KLOOK, kadangi būtent jie karaliauja šioje rinkoje.

Skrydžius į tolimus kraštus mes paprastai užsisakome Trip.com, nes jie suteikia nuolaidas nuo skrydžių bendrovių siūlomos, o ne taiko antkainius, kaip paprastai elgiasi lietuviškos skrydžių paieškos svetainės,

Kelionių kryptys