tolyn.lt

Brazilija

Lankytinos vietos ir miestai Brazilijoje

Populiariausios Brazilijos vietos

  • Rio de Žaneiras
  • Foz do Iguacu
  • Manausas
  • San Paulas
  • Angra dos Reisas
  • Salvadoras
  • Armação dos Búzios
  • Fortaleza

Ką pamatyti Brazilijoje

Keliautojus į Braziliją nuolatos įkvėpia tiek jauki gamtos aplinka, tiek daugybė dalykų, kuriuos reikia nuveikti ir pamatyti. Visi yra girdėję apie Copacabana, tačiau būtina iš tikrųjų patirti šią fantastišką vietą. Ipanemos paplūdimio vaizdai, skani vietinė virtuvė ir turtinga apylinkių istorija garantuoja stulbinantį įspūdį. Norėdami iš tikrųjų pajausti Copacabana, mėgaukitės tokiomis pramogomis ir vaišėmis, kaip ir vietiniai gyventojai, pavyzdžiui, pasivaikščiokite po Garota de Ipanema parką ar gurkšnokite gaivinantį kokosų pieno gėrimą.

Brazilijos nacionalinis parkas - dar vienas stebuklas. Pasivaikščiokite po klestintį Misionierių mišką, pamatykite kvapą gniaužiantį Igvasu krioklį ir mėgaukitės visomis gamtos teikiamomis galimybėmis, įskaitant įspūdingus vaizdus ir nuostabius kraštovaizdžius.

Nei viena kelionė į Braziliją nebus pilna be sustojimo šurmuliuojančiame Rio de Žaneire. Apsilankykite Carioca aikštėje ir pasivaikščiokite po didžiulį Finansų rajoną. Tada apsvarstykite galimybę paskutine likusia miesto tramvajaus linija nuvažiuoti į Santa Teresa - vieną iš seniausių ir vaizdingiausių Rio apygardos rajonų. Būdami ten, apsilankykite „Chacara do Ceu“ muziejuje ir mėgaukitės šiuo nuostabiu ir menišku rajonu.

Brazilija su subtropiniais miškais, istorinėmis apylinkėmis ir unikaliomis lankytinomis vietomis yra nuostabi vieta, tikrai nudžiuginsianti bet kokio amžiaus ir įvairaus amžiaus turistus.

Svarbiausios lankytinos vietos Brazilijoje

  • Kristaus Atpirkėjo statula
  • Copacabana

Populiariausios pramogos ir ekskursijos Brazilijoje

 

 

Kur užsisakyti ko reikia kelionei?

Viešbučius rinkitės svetainėje Booking.com, jei norite lanksčių atšaukimo sąlygų. Ieškodami geriausios kainos, būtinai Booking.com siūlomas kainas palyginkite su Agoda, nes čia dažnai siūloma ženklių nuolaidų apmokant iš anksto.

Bilietus į lankytinus objektus ir ekskursijas Europoje užsisakykite svetainėje Get Your Guide, nes tai ne tik patogiau, bet ir daugeliu atvejų pigiau. Keliaudami po Azijos šalis, Get Your Guide pasiūlymus būtinai palyginkite su KLOOK, kadangi būtent jie karaliauja šioje rinkoje.

Skrydžius į tolimus kraštus mes paprastai užsisakome Trip.com, nes jie suteikia nuolaidas nuo skrydžių bendrovių siūlomos, o ne taiko antkainius, kaip paprastai elgiasi lietuviškos skrydžių paieškos svetainės,

Kelionių kryptys