tolyn.lt

Rio de Žaneiras

Lankytinos vietos Rio de Žaneire, Brazilijoje

Rio de Žaneiras yra vienas dinamiškiausių miestų ne tik Brazilijoje, bet ir visame Pietų Amerikos žemyne. Jei jums pasisekė ir planuojate kelionę į Braziliją, būtinai prisilieskite prie šio miesto gyvybingos kultūros, o tai darydami štai kokių Rio de Žaneiro lankytinų vietų neturėtumėte praleisti.

Lankytinos vietos Rio de Žaneire

1. Kristus Atpirkėjas

Stovinti ant Corcovado kalno, Kristaus Atpirkėjo statula stūkso virš miesto ir tikriausiai galėtų būti vadinama Rio de Žaneiro simboliu.

Kristus Atpirkėjas

2. Copacabana ir Ipanema

Brazilija garsėja savo klestinčia paplūdimio kultūra, o Rio de Žaneire šansų su ja susipažinti iš arti tikrai netrūksta. Copacabana ir Ipanema yra geriausi šio miesto paplūdimiai.

Copacabana ir Ipanema

3. Santa Teresa

Gražus Santa Teresa rajonas, pastatytas XVIII a., siūlo galimybę pamatyti kolonijinę architektūrą ir Rio de Žaneiro pogrindinę meninę kultūrą.

4. Tijuca atogrąžų miškai

Netoliese Rio de Žaneiro esantis Tijuca nacionalinis parkas tiesiog džiugina. Čia gyvena daugybė skirtingų rūšių gyvūnijos ir atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai į miestą.

Tijuca atogrąžų miškai

5. Futbolas

Brazilijos nacionalinė futbolo komanda yra pavydėtina, o daugelis jos žvaigždžių yra iš vieno iš Rio de Žaneiro klubų. „Olimpico“ arba „Maracana“ stadionas. Jei esate sporto gerbėjas, leiskitės į rungtynes!

Futbolas

6. Cukrinis kalnas

Važiuokite funikulieriumi į Cukrinio kalno viršūnę ir mėgaukitės Rio de Žaneiro vaizdais iš viršaus!

Cukrinis kalnas

7. Cagarras salos

Leiskitės į kruizą Atlanto vandenyne ir patirkite žydrą ramybe alsuojantį rojų.

Ką žinoti planuojant kelionę į Rio de Žaneirą

Kiek laiko praleisti Rio de Žaneire?

Septynios veiksmo pilnos dienos bus gera pradžia!

Kaip keliauti po Rio de Žaneirą?

Rio siūlo daugybę viešojo transporto maršrutų, įskaitant autobusus ir metro. Atminkite, kad autobusai su oro kondicionieriais kainuoja šiek tiek daugiau nei autobusai be oro kondicionierių, taigi, jei jūs keliaujate ilgą atstumą po miestą ir nesate įpratę prie karštų orų, gali būti verta apsvarstyti galimybę susimokėti šiek tiek daugiau. Tai gana kalvotas miestas, todėl vaikščiojimas pėsčiomis kartais gali būti panašus į žygį - įsitikinkite, kad turite gerus batus.

Kada apsilankyti Rio de Žaneire?

Ištisus metus - temperatūra labai nesiskiria.

Ką dar reikėtų žinoti?

Naktį Rio de Žaneire rekomenduojama važiuoti taksi, o ne vaikščioti ar naudotis viešuoju transportu. Nedemonstruokite grynųjų ar vertingų daiktų. Visada būkite budrūs, kai gryninate pinigus bankomate. Jei mėgstate lankytis ne turistinėse vietose, geriau nedarykite vieni.

Populiariausios pramogos ir ekskursijos Rio de Žaneire

 

 

Kur užsisakyti ko reikia kelionei?

Viešbučius rinkitės svetainėje Booking.com, jei norite lanksčių atšaukimo sąlygų. Ieškodami geriausios kainos, būtinai Booking.com siūlomas kainas palyginkite su Agoda, nes čia dažnai siūloma ženklių nuolaidų apmokant iš anksto.

Bilietus į lankytinus objektus ir ekskursijas Europoje užsisakykite svetainėje Get Your Guide, nes tai ne tik patogiau, bet ir daugeliu atvejų pigiau. Keliaudami po Azijos šalis, Get Your Guide pasiūlymus būtinai palyginkite su KLOOK, kadangi būtent jie karaliauja šioje rinkoje.

Skrydžius į tolimus kraštus mes paprastai užsisakome Trip.com, nes jie suteikia nuolaidas nuo skrydžių bendrovių siūlomos, o ne taiko antkainius, kaip paprastai elgiasi lietuviškos skrydžių paieškos svetainės,

Kelionių kryptys