tolyn.lt

Tailandas

Lankytinos vietos ir miestai Tailande

Populiariausios Tailando vietos

 • Bankokas
 • Puketas
 • Krabi
 • Phi Phi salos
 • Čiangmajus
 • Ajutaja
 • Samujis
 • Khao Lakas

Ką pamatyti Tailande

Tailandas, esantis Pietryčių Azijoje, yra dramatiškų kontrastų šalis. Nuo triukšmingo Bankoko miesto iki Čiangmajaus ramybės, Tailandas džiugina visus.

Ieškantiems kultūros ir įspūdžių, Bankokas jų sočiai pristatys. Įvairias vietas, tokias kaip Karališkieji didieji rūmai, kuriuose įsikūrusioje šventyklose saugoma svarbiausia šalies relikvija Smaragdinis Buda, Kinų kvartalas, ir Džimo Tompsono namų muziejus, galima lengvai aplankyti įsigyjant vieną iš daugybės ekskursijų arba keliauti ten visiškai savarankiškai, pasinaudojant visomis miesto viešojo transporto galimybėmis. Norėdami pakeisti kelionės tempą, rinkitės ekskursijas po aplinkines kaimiškas vietoves, kur galite pasiplaukioti valtimi po autentiškus Tailando plaukiojančius turgus. Nesvarbu, ar jus domina naktinis gyvenimas, šventyklos ar apsipirkimas, Bankokas tikrai nenuvils, nes čia visko apstu.

Lankytojai, besidomintys senovės budizmo religija, norės aplankyti svarbias šventyklas, tokias kaip Wat Chedi Luang ir Wat Phra Singh, esančias ramiame Čiangmajaus mieste. Tuo tarpu Čiangmajaus apylinkėse laukia išskirtinė aplinka: kalnai, džiunglės ir ryžių laukai!

Apsuptas krištolo skaidrumo turkio spalvos vandens, Puketas patiks jūros mylėtojams. Lankantis Pukete, galima iš daugybės ekskursijų ir aplankyti įvairiausias vaizdingas aplinkui esančias salas. Norintiems išvengti turistų minių, galima pasiplaukioti jūros kanojomis ir mažiau žinomose Phang Nga įlankos vietose, kur lankytojai atras įspūdingą florą ir fauną.

Svarbiausios lankytinos vietos Tailande

 • Didieji rūmai Bankoke
 • Similanų salos
 • Ajutajos istorinis parkas

Kur ieškoti daugiau informacijos apie Tailandą?

Internetiniame puslapyje THAI.LT rasite gausybę informacijos tiek apie svarbiausias lankytinas vietas Tailande, tiek apie mažiau žinomas įdomybes, kurias verta pamatyti.

Populiariausios pramogos ir ekskursijos Tailande

 

 

Kur užsisakyti ko reikia kelionei?

Viešbučius rinkitės svetainėje Booking.com, jei norite lanksčių atšaukimo sąlygų. Ieškodami geriausios kainos, būtinai Booking.com siūlomas kainas palyginkite su Agoda, nes čia dažnai siūloma ženklių nuolaidų apmokant iš anksto.

Bilietus į lankytinus objektus ir ekskursijas Europoje užsisakykite svetainėje Get Your Guide, nes tai ne tik patogiau, bet ir daugeliu atvejų pigiau. Keliaudami po Azijos šalis, Get Your Guide pasiūlymus būtinai palyginkite su KLOOK, kadangi būtent jie karaliauja šioje rinkoje.

Skrydžius į tolimus kraštus mes paprastai užsisakome Trip.com, nes jie suteikia nuolaidas nuo skrydžių bendrovių siūlomos, o ne taiko antkainius, kaip paprastai elgiasi lietuviškos skrydžių paieškos svetainės,

Kelionių kryptys