Nepaisant verdančio gatvės gyvenimo, Tailando sostinė tarp šio žavaus chaoso įspraudžia ir ramias šventyklas, įspūdingus rūmus ir parkus. Norite sužinoti, ką pamatyti Bankoke? Verta aplankyti viską! Tačiau čia yra keletas svarbiausių lankytinų vietų, nuo kurių reikia pradėti pažintį su Bankoku!

Lankytinos vietos Bankoke

1. Auksinis Buda

Bankoke, Kinų kvartale, įsikūręs „Auksinis Buda“ kantriai laukia lankytojų Wat Traimit šventykloje - visos penkios su puse tonos gryno aukso!

Auksinis Buda

2. Wat Arun (Aušros šventykla)

Garsioji budistų šventykla Wat Arun iš tikrųjų savo vardą kildina iš induistų dievo Arūno. Anksti atsikėlusieji gali pamatyti nuo šventyklos atspindinčius saulėtekio spindulius paverstančius nuostabia aura!

Wat Arun (Aušros šventykla)

3. Wat Pho (Gulinčio Budos šventykla)

Galbūt atpažinsite didžiulę šventykloje esančią gulinčio Budos statulą, tačiau Wat Pho šventykla taip pat yra svarbi kaip pirmasis Tailando valstybinis universitetas ir Tailando masažo gimimo vieta!

Wat Pho (Gulinčio Budos šventykla)

4. Wat Phra Kaew (Smaragdinio Budos šventykla)

Užbaikite kelionę po švenčiausias Bankoko vietas Smaragdinio Budos šventykloje, kur pamatysite taip vadinamą Budos statulą, iškaltą iš vientiso nefrito akmens. Niekas, išskyrus Tailando karalių, šios statulos negali paliesti!

Wat Phra Kaew (Smaragdinio Budos šventykla)

5. Didieji rūmai

„Didieji“ yra nepakankamas apibūdinimas šiems rūmams! Tai, jog į žvelgiant į Didžiųjų rūmų didingumą galima išsinarinti žandikaulį, daro šiuos įspūdingus rūmus viena svarbiausių Bankoko lankytinų vietų. Garsioji Wat Phra Kaew šventykla taip pat randasi už šių rūmų sienų!

Didieji rūmai

6. Siam Park City

Reikia atokvėpio nuo visų šių Bankoko lankytinų vietų? Palepinkite savo vidinį vaiką (arba, žinote, savo tikruosius vaikus) pagrindiniame miesto pramogų ir vandens parke „Siam Park City“: atidarytame kasdien!

7. Džimo Tompsono namas

Šią unikalią lankytiną vietą iš įvairių senovinių Tailando struktūrų sukūrė šilko prekeivis Džimas Tompsonas. Ekskursijos po Džimo Tompsono namus yra tikrai prieinamos ir dažnos!

Džimo Tompsono namas

Ką žinoti planuojant kelionę į Bankoką

Kada keliauti į Bankoką?

Geriausias laikas aplankyti Bankoką yra nuo lapkričio iki sausio mėnesio, tailandiečiams žinomas kaip „vėsusis sezonas“. Oras vis dar karštas ir drėgnas, tačiau tai yra vienintelis metų laikas, kai neprakaituosite vilkėdami minimaliais drabužiais. Na, bent jau ne tiek daug!

Kiek dienų praleisti Bankoke?

Turėsite praleisti mažiausiai 3 naktis Bankoke, kad susipažintumėte su miestu, tačiau turėtumėte praleisti savaitę, jei tik galite sau tai leisti. Verta pasilikti dar ilgiau, norint pamatyti daugiau tikrojo Tailando!

Kur apsistoti Bankoke?

Prieš užsakydami viešnagę apsvarstykite, ko norite iš savo vizito. Jei tai greita kelionė, tuomet gali būti verta apsistoti Rattanakosin saloje, Bankoko senamiestyje, kur yra dauguma istorinių miesto įžymybių. Sukhumvit yra gyvybingas ir prabangus rajonas, kuris yra ir turizmo centras, o Silomo finansinis rajonas naktį tampa miesto naktinio gyvenimo sostine. Jei norite apsistoti šiek tiek ramiau, užsisakykite viešbutį šalia Banglamphu.

Kur rasti daugiau informacijos apie Bankoką?

Bankokas.lt yra būtent šiam miestui dedikuotas internetinis puslapis. Ne tik apie Bankoką, bet ir kitas Tailando vietas, daugybę naudingos informacijos galite rasti internetiniame puslapyje THAI.LT.

Populiariausios pramogos ir ekskursijos Bankoke