tolyn.lt

Malaga

Lankytinos vietos Malagoje, Ispanijoje

Apsilankymas Malagoje suderina saulėtą pakrantę su stilingu gyvenimu Ispanijos mieste. Mėgaukitės muziejais ir parduotuvėlėmis, gražiais pastatais ir ramiu gyvenimo būdu, kuriuo garsėja ispanai. Nežinote nuo ko pradėti? Peržiūrėkite lankytinų vietų sąrašą ir išsirinkite, ką norite pamatyti Malagoje.

Lankytinos vietos Malagoje

1. Malagos katedra

Malagos katedra yra svarbiausias istorinis paminklas mieste. Tikrasis šios bažnyčios pavadinimas yra Įsikūnijimo katedra (Catedral de la Encarnación), tačiau ji taip pat yra žinoma kaip La Manquita. Malagos katedros statyba užtruko, todėl yra ryškūs skirtingi šios bažnyčios meniniai stiliai ir statybos laikotarpiai. Katedroje galite pamatyti Enrique Simonet paveikslą Šventojo Pauliaus galvos nukirtimas, o taip pat pasigrožėti įspūdingu gotikiniu altoriumi Šv. Barboros koplyčioje.

Įsigykite internetu eilių padedančius išvengti prioritetinius bilietus į Malagos katedrą ir pasinerkite į šios Renesanso katedros istoriją ir dizainą ekskursijoje su vietiniu gidu.

Malagos katedra

2. Alcazaba

Alcazaba yra didžiulis kompleksas, datuojamas daugiau nei 1000 metų. Čia galite grožėtis nuostabiu islamo meno ir kultūros deriniu. Malagos Alcazaba yra geriausiai išsilaikiusi Alkazaba Ispanijoje. Už šios istorinės citadelės sienų rasite buvusią Puerta del Arco de Cristo koplyčią, o taip pat gražų Patio de Armas kiemelį ir galėsite pasigrožėti nuostabiais miesto vaizdais nuo kalvos viršūnės.

Alcazaba yra vienas iš simbolinių istorinių paminklų, kurį tiesiog būtina pamatyti lankantis Malagoje. Prisijunkite prie ekskursijos po Alcazabą ir atraskite šiuos nuostabius rūmus su neįveikiama tvirtove, kerinčiais sodais, intriguojančia istorija, paslėptomis legendomis ir nuostabiais vaizdais.

Alcazaba

3. Romėnų teatras

Malagos Romėnų teatras (Teatro Romano) nukelia į Augusto, laikyto pirmuoju Romos imperijos imperatoriumi ir valdžiusio nuo 27 m. pr. Kr. iki jo mirties 14 m. po Kr., laikus. Kultūrinėje Malagos širdyje esantys griuvėsiai stūkso Alcazaba tvirtovės papėdėje ir yra seniausias istorinis paminklas mieste.

Keliaukite laiku atgal į romėnų ir maurų laikus, dalyvaudami ekskursijoje po 2 svarbiausius Malagos istorinius paminklus - didingąjį Alcazabą ir greta esančius romėnų teatro griuvėsius.

Romėnų teatras

4. Pikaso muziejus

Malagos Pikaso muziejus buvo įkurtas atsižvelgiant į menininko norą, kad jo darbai būtų eksponuojami mieste, kuriame jis gimė 1881 m. Įsikūręs Palacio de Buenavista, paskelbtame nacionaliniu paminklu 1939 m., Pikaso muziejus Malagos širdyje buvo atidarytas 2003 m. Pastatas gali pasigirti harmoningu renesanso ir Mudéjar elementų deriniu ir ramiomis šiuolaikinėmis linijomis. Požeminiame aukšte rasite finikiečių, romėnų ir arabų griuvėsius.

Prisijunkite prie ekskursijos po Pikaso muziejų ir pamatykite paveikslus, piešinius, skulptūras, keramiką ir grafikos darbus – nuo pirmųjų akademinių studijų iki asmeninės neoklasikinės perspektyvos. Pasigrožėkite Pikaso persidengiančiomis kubistinėmis formomis, keramikos eksperimentais, senųjų meistrų interpretacijomis ir paskutiniais septintojo dešimtmečio paveikslais.

Pikaso muziejus

5. Malagos Pompidou centras

Nuo 2015 m. Malagos Pompidou centras platesnei visuomenei suteikia patirties tyrinėjant savo kolekcijos turtingumą, visų meno disciplinų sankirtą ir programų novatoriškumą. Pompidou centras siūlo kelionę po XX ir XXI amžių meną, pristatydamas apie septyniasdešimt atrinktų kūrinių iš neprilygstamos kolekcijos, kuri yra viena iš dviejų svarbiausių šiuolaikiniame pasaulyje. Ši kelionė per meno istoriją atnaujinama kas penkis semestrus ir papildoma kiekvienais metais. Taip pat visada yra dvi ar trys laikinos parodos, kurias verta aplankyti.

Jei esate modernaus meno mėgėjas besisvečiuojantis Malagoje, nepraleiskite progos įsigyti bilietus internetu ir apsilankyti Pompidu centre, garsiame dėl įspūdingo margaspalvio fasado ir šiuolaikinio meno parodų.

Malagos Pompidou centras

6. Flamenco Alegría

Atraskite autentišką flamenko šou „Flamenco Alegría“. Pamatykite tradicinius šokius ir išgirskite gražų dainavimą ir grojimą gitara Malagoje, Kosta del Sol sostinėje. Mėgaukitės visų aktorių pasirodymu. Stebėkite, kaip šokėjai atlieka trumpą siužetą, kol dainininkas ir gitaristas prisijungia prie jų scenoje. Tada išgirskite gitaristo solo ir pamatykite, kaip kiekvienas šokėjas atlieka solo kūrinį, išreiškiantį įvairias emocijas, įskaitant džiaugsmą, skausmą ir melancholiją.

Flamenco Alegría

7. Malagos automobilių muziejus

Įspūdingame „La Tabacalera“ pastate, buvusiame tabako fabrike, pastatytame 1923 m. ir dabar paverstame automobilių muziejumi, Malagos Museo Automovilistico siūlo fantastišką istorijos, meno ir kultūros derinį. Čia galite keliauti po automobilių dizaino praeitį, dabartį ir ateitį, įskaitant kai kuriuos retus XIX amžiaus pabaigos modelius ir transporto priemones, sukurtas naudoti alternatyvius energijos šaltinius. Pasigrožėkite stilingais „Roaring’20s“ automobiliais ir avangardiniais automobiliais, kurie pralenkė savo laiką.

Įsigykite apsilankymo Malagos automobilių muziejuje bilietus internetu ir leiskitės į pažintį su pažangiausiais ir stilingiausiais automobiliais istorijoje. Pamatykite unikalias dizaino koncepcijas, šeštojo dešimtmečio amerikietiškus svajonių automobilius, tradicines Anglijos paveldo markes ir daug daugiau.

Malagos automobilių muziejus

8. Hamamas Al-Andalus

Mėgaukitės tradicine arabiška pirtimi Hamame Al-Andalus Malagoje ir patirkite neįtikėtinai atpalaiduojantį temperatūros kontrastų jausmą, kai panirsite į karštą, šiltą ir šaltą vonią. Išvalykite prakaitą garų pirtyje ir atsipalaiduokite su puodeliu žaliosios mėtų arbatos poilsio kambaryje.

Hamamas Al-Andalus

9. Montes de Malaga gamtos parkas

Vos penkis kilometrus į šiaurę nuo miesto esančiame Montes de Málaga gamtos parke yra labai nelygus masyvas, kuriame beveik nėra slėnių ir lygumų, o jį kerta daugybė upių vagų, upelių, stačių takų ir neįmanomų įveikti pakopų.

Patirkite kalnų dvasią ir tyrinėkite didingą Montes de Malagos gamtos parką 3 valandų ekskursijoje e-dviračiais.

Montes de Malaga gamtos parkas

10. Malagos uostas

Užsisakykite saulėlydžio pasiplaukiojimą bei sėskite į erdvų katamaraną Malagos uoste ir leiskitės į buriavimo nuotykį. Pasigrožėkite Alborano jūra saulėlydžio metu, beslystant per bangas. Mėgaukitės Malagos panorama, kai įsižiebia miesto žiburiai.

Malagos uostas

Ką žinoti planuojant kelionę į Malagą

Kiek laiko praleisti Malagoje?

Praleiskite savaitę čia, norėdami suderinti apsilankymą daugybėje lankytinų vietų su mėgavimusi saule. Nors ir dviejų dienų apsilankymas leis pajusti miesto dvasią.

Kaip ten nuvykti?

Malagos oro uostas yra ketvirtas užimčiausias oro uostas Ispanijoje ir priima skrydžius iš daugelio didžiųjų Europos miestų.

Ar ten reikia automobilio?

Jums nereikia automobilio, norint apžiūrėti pačią Malagą, tačiau išsinuomoti automobilį yra gana nebrangu šioje Ispanijos dalyje, o tai suteikia laisvę kelionei toliau, kur yra daugybė dalykų, kuriuos reikia nuveikti.

Norėdami keliauti po svarbiausias Malagos lankytinas vietas, galite tai daryti patogiai pasirinkdami keliones Malagos turistiniu autobusu.

Ką verta parsivežti?

Praleiskite pliušinius asilus ir pasirinkite siuvinius ar porcelianą, kaip madingą rankų darbo suvenyrą.

Geriausias laikas aplankyti

Geriausias laikas aplankyti Malagoje yra prieš ir po vasaros beprotybės. Žmonių minios paplūdimiuose bus ne tokios didelės, kainos bus mažesnės, tačiau vis tiek lepins šilta temperatūra ir mažas kritulių kiekis.

Kelionės į Malagą planas

Šis dviejų dienų kelionės į Malagą planas ne tik padės aplankyti svarbiausias Kosta del Sol regiono sostinės įžymybes, bet ir iš arti susipažinti su nuostabia jos kultūra. Šis kelionės planas itin puikiai tiks, jei planuojate praleisti savatgalį Malagoje.

Populiariausios pramogos ir ekskursijos Malagoje

 

 

Kur užsisakyti ko reikia kelionei?

Viešbučius rinkitės svetainėje Booking.com, jei norite lanksčių atšaukimo sąlygų. Ieškodami geriausios kainos, būtinai Booking.com siūlomas kainas palyginkite su Agoda, nes čia dažnai siūloma ženklių nuolaidų apmokant iš anksto.

Bilietus į lankytinus objektus ir ekskursijas Europoje užsisakykite svetainėje Get Your Guide, nes tai ne tik patogiau, bet ir daugeliu atvejų pigiau. Keliaudami po Azijos šalis, Get Your Guide pasiūlymus būtinai palyginkite su KLOOK, kadangi būtent jie karaliauja šioje rinkoje.

Skrydžius į tolimus kraštus mes paprastai užsisakome Trip.com, nes jie suteikia nuolaidas nuo skrydžių bendrovių siūlomos, o ne taiko antkainius, kaip paprastai elgiasi lietuviškos skrydžių paieškos svetainės,

Kelionių kryptys