Meksikas, paprastai žinomas kaip D.F. („Distrito Federal“), yra didžiausias miestas pasaulyje pagal gyventojų skaičių. Būdamas ispanų ir čiabuvių kultūros mišinys, visas miestas yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Meksikos sostinėje yra keletas kultūros vertybių, kurias tikrai verta aplankyti.

Lankytinos vietos Meksike

1. Teotihuakano piramidės

Šis stulbinantis dievų miestas, kurį pastatė toltekai, buvo pastatytas per 300 metų, pradedant 100 m. prieš Kristų. Apsilankykite jo įsipūdingose piramidėse ir pasijuskite mažais.

Teotihuakano piramidės

2. Fridos Kahlo muziejus

Meksikos dailininkė, plačiai atpažįstama dėl savo antakių, turi savo muziejų Meksike, kuris įrengtas namuose, kur ji gimė ir kur mirė. Jo kobalto mėlynumo sienos ir ramūs kiemai yra tikrai mieli.

Fridos Kahlo muziejus

3. Lucha Libre

Pamiršk WWE (Amerikietiškas imtynes) - jei kada nors norėjote pamatyti imtynių varžybas, tai yra būtent tai. „Lucha Libre“ yra imtynių rūšis, būdinga Ispanijos šalims, išsiskirianti spalvingomis kaukėmis.

Lucha Libre

4. Puebla

Puebla yra viena seniausių apgyvendintų vietų visoje šalyje. Sierra Norte kalnų įrėmintos Tonanzintla bažnyčia ir Cholula piramidė yra nepamirštamos.

Puebla

5. Gvadelupės šventovė

Ši bazilika buvo pastatyta 1600-aisiais vietoje, kur, kaip teigiama, Gvadelupės Dievo Motina pasirodė Šv. Chuanui Diegui. Aštuntajame dešimtmetyje šalia buvo pastatyta nauja bazilika.

Gvadelupės šventovė

6. Zona Rosa

Meksiko „Rožinėje zonoje“ gyvena gėjų ir korėjiečių bendruomenės. Keliaudami bohemiškomis gatvėmis galite pamatyti europietiškiausią Meksikos architektūrą.

Zona Rosa

Ką žinoti planuojant kelionę į Meksiką

Kiek laiko apsistoti Meksike?

10–14 dienų pakanka, kad būtų galima maksimaliai ištyrinėti šį tikrai nuostabų miestą.

Kaip keliauti po Meksiką?

Tai didžiulis miestas, todėl turėsite dažnai pasitikėti viešuoju transportu. Tam tikrose ne turistinėse vietose patariama vengti vaikščioti naktį.

Kada turėčiau vykti į Meksiką?

Meksikas klesti vasarą, tačiau tikriausiai geriausia lankytis nuo lapkričio mėnesio, jei nesate labai atsparūs karščiams.

Ką dar turėtumėt žinoti?

Meksikoje arbatpinigių davimas yra įprastas vietose, kurių galbūt nesitikėjote, pavyzdžiui, degalinėse ir prekybos centruose. Jei kyla abejonių, atkreipkite dėmesį, ką daro vietiniai gyventojai.

Populiariausios pramogos ir ekskursijos Meksike