Būdamas turtingiausias pasaulio miestas, Abu Dabis laužo visus rekordus. Lankytojai iš viso pasaulio plūsta ten mėgautis prabanga ir pasinaudoti daugybe laisvalaikio praleidimo galimybių. Šiame Jungtinių Arabų Emyratų mieste jūsų laukia 10 išskirtinių lobių.

Lankytinos vietos Abu Dabyje

1. Šeicho Zajedo mečetė

Visame pasaulyje garsi Šeicho Zajedo mečetė, turinti daugiau nei 100 metrų aukščio minaretus, 82 balto marmuro kupolus ir vieną didžiausių pasaulyje rankiniu būdu nuaustų kilimų, kelia pagarbų susižavėjimą.

Šeicho Zajedo mečetė

2. Jaso sala

Nesvarbu, ar norite apsigyventi prabangiame viešbutyje, žiūrėti „Formulės 1“ didžiojo prizo tenktynes ar pašėlti vandens parke, Jaso sala yra visas pramogų ir laisvalaikio pasaulis.

Jaso sala

3. „Ferrari World“ Abu Dabis

Ferrari World“ yra didžiausias pramogų parkas pasaulyje. Tarp daugybės įspūdingų atrakcionų jis gali pasigirti „Formula Rossa“, kuris su išvystomu 150 mylių per valandą greičiu yra greičiausias pasaulyje amerikietiškų kalnelių atrakcionas.

„Ferrari World“ Abu Dabis

4. „Marina Mall“

Jūs galite lengvai praleisti dienas „Marina Mall“ prekybos centre. Be geriausių pasaulio parduotuvių, jame taip pat yra observatorija, ledo arena, boulingo alėja ir garsieji muzikiniai fontanai.

„Marina Mall“

5. Corniche

Po apsilankymo „Marina Mall“ prekybos centre, keliaukite laukan į Corniche. Įkraukite savo baterijas ramiai pasivaikščiodami ar pasivažinėdami dviračiu šia nuostabiai gražia promenada.

Corniche

6. Saadiyat sala

Vis dar statoma Saadiyat sala taps rojumi žemėje: miniatiūriniu miestu, siūlančiu didžiulį laisvalaikio, verslo ir kultūros derinį.

Saadiyat sala

7. „Abu Dhabi Mall“

Jei jums reikia šiek tiek apsipirkinėjimo terapijos, keliaukite į nuostabųjį Abu Dabio prekybos centrą „Abu Dhabi Mall“. Turint galimybę apsilankyti daugiau nei 200 parduotuvių, jūsų apsipirkinėjimo poreikiai tikrai bus patenkinti!

Abu Dhabi Mall

8. Jaso salos prieplaukos trasa

Kartu su Abu Dabio Grand Prix ši svaiginanti trasa lenktynių entuziastams suteikia nuostabias galimybes pasižvalgyti užkulisiuose ar palenktyniauti trasoje.

Jaso salos prieplaukos trasa

9. Emyratų rūmai

Kai jis buvo pastatytas, šis prabangus 7 žvaigždučių viešbutis buvo pats brangiausias viešbutis pasaulyje, kainavęs 3 milijardus dolerių! Jo privatus paplūdimys yra beveik mylios ilgio, o jo plotas užima 85 hektarus.

Emyratų rūmai

10. Sostinės vartai

Pasvirę 18 laipsnių kampu, Abu Dabio sostinės vartai iš Pizos pasvirusio bokšto pavogė labiausiai pasvirusio pasaulio pastato vardą!

Sostinės vartai

Ką žinoti planuojant kelionę į Abu Dabį

Ką rengtis?

Atminkite, kad Jungtiniai Arabų Emyratai yra musulmoniška šalis ir, nors iš lankytojų nėra tikimasi, kad jie laikysis religinių aprangos kodų, jie vis dėlto turėtų rengtis gerbdami vietinius papročius. Sijonai ir kelnės turi būti kelių ilgio ar ilgesni, o moterys turėtų vengti aptemptų drabužių. Reikėtų uždengti tarpą tarp krūtų ir viršutinę rankos dalį. Šortai yra leidžiami tik paplūdimyje, kur bikiniai taip pat yra leidžiami, tačiau negalima degintis be viršutinės dalies.

Ramadanas

Švento islamo mėnesio Ramadano metu viešai valgyti ir gerti yra griežtai draudžiamas. Tačiau dauguma viešbučių ir klubų patiekia maistą ir gėrimus užsieniečiams. Per Ramadaną miesto svečiai turėtų pasistengti lauke rodytis apsirengę ypač konservatyviai.

Nepamirškite oro kondicionierių

Nors orai Abu Dabyje paprastai būna labai karšti, patartina su savimi nešiotis striukę ar megztinį, nes dėl oro kondicionavimo vidaus patalpos gali būti gana vėsios.

Geriausias laikas aplankyti

Leiskitės į kelionę vėsesniais mėnesiais, nuo lapkričio iki vasario.