Visi įsimyli skirtingą Paryžiaus pusę. Nesvarbu, ar lankysitės romantiškuose soduose, bohemiškose Monmartro gatvėse, mados ar meno istorijoje: už kampo jūsų visada laukia kitas Prancūzijos sostinės brangakmenis. Tačiau šias pagrindines Paryžiaus lankytinas vietas jūs tiesiog privalote pamatyti.

Lankytinos vietos Paryžiuje

1. Eifelio bokštas

Paryžiaus panoramos karūnos brangakmenis iš arti yra dar įspūdingesnis. Iš anksto užsisakę Eifelio bokšto bilietus, galėsite aplenkti turistų minias ir patekti tiesiai į viršų.

Eifelio bokštas

2. Senos upė

Ar gali būti kas nors romantiškiau už kruizą laivu Senos upe, besimėgavimą besikeičiančiais meilės miesto vaizdais su šampano taure? Patarimas: iš upės galite padaryti neįtikėtinai įspūdingų Eifelio bokšto nuotraukų.

Senos upė

3. Moulin Rouge (Mulen Ružas)

Paskirkite vieną Paryžiaus naktį apsilankymui garsiajame „Moulin Rouge“ kabarete. Apsivilkite geriausią drabužį ir keliaukite į „Pigalle“ rajoną, kad pagerbtumėte vietą, kur užgimė kankanas.

Moulin Rouge (Mulen Ružas)

4. Luvro muziejus

Kiekvienam darbui Luvro muziejuje apžvelgti prireiktų devynių mėnesių. Svarbiausia yra prioritetų nustatymas! Ekskursijos vadovas gali padėti nurodydamas įdomius dalykus ir padėti jums išvengti streso, jog kažką itin svarbaus galite praleisti.

Luvro muziejus

5. Versalio rūmai

Nėra didesnės prabangos, nei pamatyti šį puošnų spindesį iš arti. Pasivažinėkite dviračiu per Versalio rūmų sodus, apžiūrėkite karaliaus apartamentus ir darykite tiek nuotraukų, kiek tik jums leis!

Versalio rūmai

6. Paryžiaus Disneilendas

Jei ieškote pramogų visai šeimai, Europos magiškoji karalystė yra visai šalia miesto. Galite užsisakyti nuvykimą ten pasinaudodami Paryžiaus Disneilendo bilietu, kuris yra nepaprastai naudingas.

Paryžiaus Disneilendas

7. Paryžiaus katakombos

Požeminiuose Paryžiaus osuaruose ilsisi šešių milijonų žmonių palaikai. Pramintos „Didžiausiu pasaulio kapu“, Paryžiaus katakombos tikrai yra įdomybė, kurią verta aplankyti.

Paryžiaus katakombos

8. Notre Dame katedra

Nors Notre Dame de Paris (Paryžiaus Dievo Motinos katedra) vis dar yra Paryžiaus simbolis, ji buvo smarkiai nusiaubta per 2019 m. balandžio 15 d. gaisrą.

Notre Dame katedra

9. Champs-Élysées (Eliziejaus laukai)

Champs-Élysées, gražiausias pasaulyje prospektas, driekiasi nuo Triumfo arkos iki „Place de la Concorde“ aikštės ir Tuileries sodų. Per Kalėdas visus tuos medžius išvysite įspūdingai apšviestus.

Champs-Élysées (Eliziejaus laukai)

10. Triumfo arka

Šis paminklas, stovintis Čarlio de Golio aikštėje, pagerbia tuos, kurie kovojo Prancūzijos revoliucijos ir Napoleono karo metu. Pakilkite į Triumfo arkos viršūnę ir pamatysite neįtikėtinus miesto vaizdus.

Triumfo arka

Ką žinoti planuojant kelionę į Paryžių

Ką turėtumėte žinoti prieš atvykdami į Paryžių?

Mieste, kuriame lankose daugybė žmonių ir yra daugybė lankytinų vietų, turėtumėte iš anksto nuspręsti, kuriuos lankytinus objektus norite pamatyti. Nuspręskite, kuriuos muziejus būtina aplankyti jūsų grupei. Rezervuokite vietą vakarienei. Nuspręskite, kuriuos miesto rajonus norite išvaikščioti. Išsiaiškinkite, kaip aplenkti turistų minias „Musee d'Orsay“.

Kokio dydžio yra Paryžius?

Jei anksčiau nebuvote Paryžiuje, jus gali nustebinti tai, kaip išsiplėtęs yra šis miestas, lyginant su kitomis, daug turistų sutraukiančiomis turistinėmis vietomis, tokiomis kaip Roma ar Barselona. Jūs tikrai galite šį miestą išvaikščioti, tačiau „Metro“ padės jums gerokai greičiau susisukti. Pabandykite savo ekskursijas į lankytinas vietas organizuotis pagal rajonus, kad netektų kelis kartus per dieną keliauti per visą miestą.

Kiek dienų turėtumėte praleisti Paryžiuje?

Priklauso tik nuo jūsų! Tai nuspręsti tikrai padės suskirstymas prioritetų, ką tikrai norite pamatyti, ir užsibrėžimas, kiek laiko užtruksite pamatyti viską, kas atsidurs jūsų lankytinų vietų sąraše. Galite lengvai užpildyti penkias dienas ekskursijomis ir pagrindinėmis pramogomis, tačiau nepamirškite skirti laiko pasivaikščiojimui palei Seną, apsipirkti per Marais ir išgerti „Kir Royal“ šalikelės kavinėje.

Geriausias laikas aplankyti

Pagal europietišką tradiciją, prancūzai atostogauja didžiąją rugpjūčio mėnesio dalį - tai reiškia, kad iš tikrųjų tai gali būti geriausias laikas apsilankyti čia! Miestas bus šiek tiek tuštesnis, todėl Paryžių galėsite pažinti lėčiau.

Populiariausios pramogos ir ekskursijos Paryžiuje