Miestas, pavadintas komunistų revoliucionieriaus Hošimino garbei, anksčiau žinomas kaip Saigonas, nuo tamsiausių dienų iškilo kaip vienas įdomiausių Azijos miestų. Jis gali pasigirti gyvybingu gatvės gyvenimu, gražiais pastatais ir šiltais orais ištisus metus. Tačiau ką aplankyti šiame įdomiame Vietnamo mieste?

Lankytinos vietos Hošimine

1. Cu Chi tuneliai

Kaip amerikiečiai pralaimėjo Vietnamo karą? Jūsų ekskursijos vadovas nuves jus pro paslėptas duris, kad apžiūrėtumėte Cu Chi tunelius, kurie kiekviename žingsnyje padėjo sutramdyti JAV armiją.

Cu Chi tuneliai

2. Saigono operos teatras

Šis ryškus prancūzų kolonijinės architektūros pavyzdys, sukurtas pagal „Petit Palais“ Paryžiuje, yra lengvai pasiekiamas ir reguliariai rengia geriausius miesto koncertus.

Saigono operos teatras

3. Saigono centrinis paštas

Saigono centrinis paštas vis dar veikia, nors jis taip pat yra vienas iš svarbiausių miesto lankytinų objektų, kurį suprojektavo garsusis Gustavas Eifelis.

Saigono centrinis paštas

4. Saigono Dievo Motinos katedra

Į šią nuostabią baziliką piligrimai plūsta nuo 2005 m., kai buvo pranešta, kad jos Mergelės Marijos statula liejo ašaras. Esame skeptiški, todėl yra geresnių priežasčių apsilankyti Saigono Notre Dame katedroje, kaip pavyzdžiui, jos puiki architektūra!

Saigono Dievo Motinos katedra

5. Nepriklausomybės rūmai (Susivienijimo rūmai)

Iš pradžių pastatytas siekiant parodyti Vietnamo stiprybę po nepriklausomybės paskelbimo, šis pastatas buvo sugriautas, perstatytas ir galiausiai po Saigono žlugimo pervadintas Susivienijimo rūmais.

Nepriklausomybės rūmai (Susivienijimo rūmai)

6. Pham Ngu Lao gatvė

Nors garsioji Pham Ngu Lao gatvė yra žinoma kaip kuprinėtojų rajonas, čia pardavinėjamais drabužiais, karo reliktais ir kitomis prekėmis vilioja žmones iš visų gyvenimo sričių.

Pham Ngu Lao gatvė

7. Karo likučių muziejus

Karo likučių muziejus pateikia ryškų ir dažnai nerimą keliantį XX amžiaus šalies kovų vaizdą. Tai būtina aplankyti vieta norintiems suprasti sudėtingą Vietnamo istoriją.

Karo likučių muziejus

8. Dam Sen parkas

Su ežerais, sodais ir dar daugiau, „Dam Sen“ yra puikus atrakcionų parkas žmonėms, kuriems nepatinka atrakcionų parkai, taip pat ir tiems, kurie juos dievina!

Dam Sen parkas

9. Nefrito imperatoriaus pagoda

Su savo puošniais raižiniais ir nuolatine smilkalų dūmų aura, ši pagoda yra puiki vieta apsilankyti, jei planuojate laiko skirti tik vienai šventyklai. Nepamirškite pamatyti puošnaus jos kiemo nuo stogo!

Nefrito imperatoriaus pagoda

10. Hošimino miesto muziejus

Senuose Gia Long rūmuose saugomose nuotraukose ir artefaktuose demonstruojama kruvinos Vietnamo praeities istorija.

Hošimino miesto muziejus

Ką žinoti planuojant kelionę į Hošiminą

Kaip nuvykti į Hošiminą iš oro uosto?

Pigiausias būdas patekti į miestą yra važiuoti 152 autobusu, kurį galima rasti iš karto už oro uosto pastato vartų. Kelionė kainuoja papildomai, jei jūsų lagaminai sveria daugiau nei 10 kg, tačiau šiuo autobusu galite nukeliauti iki pat autobusų stoties šalia Cho Ben Tanh (Ben Tanh turgaus). Taksi galima rasti kairėje nuo terminalo. Įsitikinkite, kad važiuosite taksi su įjungtu taksometru ir nemokėkite jokia kita valiuta, išskyrus Vietnamo dongą, kadangi kitaip rizikuosite būti apsukti.

Kur valgyti Hošimine?

Vienas žaviausių Hošimino miesto dalykų yra tai, kaip nebrangus gatvės maistas gali tiesiog aplenkti geriausius restoranus. Daugybę gero gatvės maisto rasite Dong Khoi - gyvame parduotuvių ir barų ruože tarp upės ir katedros.

Kur apsipirkti Hošimine?

Hošiminas turi keletą turgų, kuriuos verta aplankyti, taip pat jau minėtą Pham Ngu Lao gatvę. Du didžiausi turgūs yra Cho Ben Tanh ir Cho Lon. Cho Lon – Kinų kvartalo turgus - pasižymi stulbinančiu prekių asortimentu ir yra mažiau turistinis iš šių dviejų. Ben Tanh taip pat smagu aplankyti ir jis yra geriau tvarkomas, su mažiau padirbtų prekių ir mažiau kišenvagių. Beje, jūs visada turėtumėte būti atsargūs dėl šių abiejų dalykų.

Geriausias laikas aplankyti Hošimine

Pavasaris

Populiariausios pramogos ir ekskursijos Hošimine