Turint tiek daug galimybių, ką pamatyti ir nuveikti Vietnamo sostinėje, gali būti sunku žinoti, nuo ko geriausia būtų pradėti savo kelionę po Hanojų. Čia rasite svarbiausius patarimus, padėsiančius užsitikrinti, kad apsilankydami Hanojuje rasite visas geriausias ir įdomiausias jo lankytinas vietas.

Lankytinos vietos Hanojuje

1. Cat Ba nacionalinis parkas

Ar domitės vietine gamta? Tada leiskitės į kelionę į Cat Ba nacionalinį parką. Ekskursija tikrai padės geriau pamatyti ir išsamiau patyrinėti vietinius gyvūnus ir augalus.

Cat Ba nacionalinis parkas

2. Tran Quoc pagoda

Aukščiausia miesto įžymybių sąraše yra seniausia budistų šventykla Hanojuje - Tran Quoc Pagoda. Rekomenduojama apsilankyti saulėlydžio metu, jei norėsite, kad likusį gyvenimą prisimintumėte šį įspūdingą vaizdą.

Tran Quoc pagoda

3. Hoan Kiem ežeras

Paslėptas mistikoje ir legendose, „sugrąžinto kalavijo ežeras“ yra turistų lankoma vieta, be kurios neapsieina nei viena kelionė į Hanojų. Čia taip pat kartais galite pastebėti vėžlius, plaukiančius vandenyje!

Hoan Kiem ežeras

4. Vakarų ežeras

Idiliška vieta, kur galima sustoti pailsėti nuo vaikštinėjimų po lankytinas vietas. Vakarų ežeras yra didžiausias ežeras Hanojuje, o jo krantai ir aplinkiniai sodai sukuria palaimingą poilsio vietą.

Vakarų ežeras

5. Vieno pilono pagoda

Sukurta taip, kad įkūnytų lotoso žiedą, ši budistų šventykla gali suteikti jums vidinės ramybės. Vieno pilono pagoda yra neabejotinai vienas iš svarbiausių dalykų, kurį reikia pamatyti Hanojuje.

Vieno pilono pagoda

6. Vietnamo etnologijos muziejus

Vietnamo etnologijos muziejus yra populiarus turistų traukos objektas Hanojuje ir plačiai laikomas geriausiu šiuolaikišku Vietnamo muziejumi. Lankydamiesi mieste skirkite laiko šiai vietai.

7. Hošimino muziejus

Jei norite sužinoti daugiau apie Vietnamo praeitį ir jo revoliucinę kovą su svetimomis galiomis, ekskursija po Hošimino muziejų patenkins jūsų poreikius.

Hošimino muziejus

8. Vietnamo karo istorijos muziejus

Patinka ginklai ir tankai? Nereikia keliauti niekur toliau. Užsukite ir apžiūrėkite platų istorinių ginklų asortimentą, eksponuojamą Vietnamo karo istorijos muziejuje, arba rinkitės gido vedamą ekskursiją, kad sužinotumėte dar daugiau.

Vietnamo karo istorijos muziejus

9. Huong Tich urvas

Tiesiog pamatyti šią stebuklingą vietą verta kelionės į Hanojų metu. Urvas yra Kvepiančios pagodos vidinė šventykla, o Huong Tich urvo įėjimas yra nuostabiai iškaltas taip, kad primena drakono nasrus.

Huong Tich urvas

10. Hošimino mauzoliejus

Hošimino mauzoliejus yra įspūdingas paminklas Ba Dinh aikštės centre. Didelis akmeninis pastatas yra būtina pamatyti lankytina vieta Hanojuje bet kokioje apžvalginėje kelionėje, nes jis vaidina svarbų vaidmenį šalies istorijoje.

Hošimino mauzoliejus

Ką žinoti planuojant kelionę į Hanojų

Kiek dienų praleisti Hanojuje?

Trys – penkios dienos yra puikus laiko tarpas, norint aplankyti miestą ir pamatyti visas svarbiausias lankytinas vietas bei įžymius objektus, kartu paliekant laiko atsipalaiduoti ir pasimėgauti vietine kultūra bei virtuve!

Kur apsistoti Hanojuje?

Senasis kvartalas ir Katedros rajonas yra dvi įdomiausios miesto dalys, kuriose galite apsistoti savo kelionės Hanojuje metu. Šie miesto rajonai taip pat suteikia galimybę lengvai patekti į turistines vietas ir gerus vietinius barus bei restoranus.

Geriausias laikas aplankyti Hanojų

Norėdami išvengti šaltesnės žiemos, karštos vasaros ir lietaus sezono, Hanojų yra geriausia aplankyti balandį ir gegužę, tačiau būkite pasiruošę retoms liūtims!

Kur ieškoti daugiau informacijos apie Hanojų?

Naudingą Hanojaus kelionių gidą taip pat galite rasti čia - Hanojus, Vietnamas.

Populiariausios pramogos ir ekskursijos Hanojuje