Miestas, besididžiuojantis Pietų Amerikos ir Europos skonių sinteze, Buenos Airės yra žinomos kaip tango gimtinė. Ką reikėtų aplankyti, jei planuojate atsidurti Argentinos sostinėje? Svarbiausios lankytinos vietos Buenos Airėse žemiau yra būtent tos, kurių neturėtumėte praleisti kelionės į į įstabų miestą metu.

Lankytinos vietos Buenos Airėse

1. Šventojo Sakramento bazilika

Ši nuostabi katedra suteikia šventovės jausmą ir leidžia pabėgti nuo triukšmingo kasdienio Buenos Airių gyvenimo. Būtinai atkreipkite dėmesį į įmantrius Šventojo Sakramento bazilikos  vitražus.

2. Casa Rosada

Rožinis namas yra Argentinos prezidento rūmai. Ši vieta išgyveno karinę diktatūrą ir šiandien yra Argentinos pasipriešinimo simbolis.

Casa Rosada

3. „Bombonera“ stadionas

La Bombonera“ yra didžiausios Argentinos futbolo komandos „Boca Juniors“ namų aikštė. Užsisakykite ekskursiją po stadioną!

„Bombonera“ stadionas

4. Lotynų Amerikos meno muziejus

Dėl nelygaus geometrinio eksterjero ir čia eksponuojamų daugybės Lotynų Amerikos menininkų kūrinių, Lotynų Amerikos meno muziejus yra ta vieta, kur tiesiog būtina apsilankyti visiems meno gerbėjams, užsukusiems į miestą.

5. Palermas

Šis klubinis, bohemiškas kvartalas akmenimis grįstomis gatvėmis primena senąjį pasaulį, o be to, čia gyvena gausus žydų skaičius – tad gali pasigrožėti Buenos Airių imigrantų palikimu.

Palermas

6. Šuoliai su parašiutu

„Buenos aires“ ispaniškai reiškia „švelnus vėjas“, todėl ši populiari veikla miesto vardą pateisina. Mėlynas dangus ir Atlanto vandenys - ko dar galėtum norėti?

7. Vyno degustacija

Argentina yra viena didžiausių pasaulio vyno gamintojų. Išvažiuokite iš miesto į gražius vynuogynus ir išbandykite jį tiesiog ten, kur jis gaminamas.

8. Cementerio de la Recoleta

Tai atsakymas į Paryžiaus „Pere Lachaise“ kapines - čia palaidota daug žymiausių miesto veikėjų. Cementerio de la Recoleta taip pat laikomos vienomis gražiausių kapinių planetoje.

Cementerio de la Recoleta

Ką žinoti planuojant kelionę į Buenos Aires

Koks oras Buenos Airėse?

Argentina yra arčiausiai Antarktidos esanti šalis, todėl galite tikėtis, kad šalis pietuose bus vėsu, tačiau Buenos Airėse yra drėgnas subtropinis klimatas. Taigi karšta, tačiau galima tikėtis lietaus ir audros.

Kiek laiko pasilikti Buenos Airėse?

Turėtų pakakti penkių dienų, bet jūs tikrai turėtumėte įtraukti šį miestą į kelionę po Pietų Ameriką ar Argentiną!

Geriausias laikas aplankyti Buenos Aires

Spalis ir lapkritis yra gražiausi mėnesiai, kurių metu verta Buenos Aires aplankyti dėl jacarandų žydėjimo, tačiau laikotarpis nuo kovo iki gegužės mėnesio taip pat idealus dėl malonaus oro.

Populiariausios pramogos ir ekskursijos Buenos Airėse