Milanas gali pasigirti viena iš kosmopolitiškiausių Italijos kultūrų - turtinga meno istorija padėjo pamatus, ant kurių suklestėjo mada ir dizainas. Čia yra keletas svarbiausių miesto lankytinų vietų ieškantiems meno, istorijos ar tiesiog norintiems grįžti namo atrodant šiek tiek stilingiau!

Lankytinos vietos Milane

1. Santa Maria delle Grazie

Galima atleisti už tai, kad pagalvojote, jog šios bažnyčios išskirtinumas slypi jos architektūroje atsispindinčiame gotikos ir renesanso stilių prieštaravime, bet tai taip pat yra garsiojo Leonardo da Vinčio paveikslo „Paskutinė vakarienė“ namai!

Santa Maria delle Grazie

2. Paskutinė vakarienė

Įdomus faktas: Da Vinčio genijaus talentas buvo neginčijamas, tačiau jam trūko patirties dažant freskas. Šio įspūdingo darbo būklė pradėjo blogėti netrukus po to, kai jis buvo sukurtas, todėl keliaukite jo pamatyti, kol dar nevėlu!

Paskutinė vakarienė

3. Teatro alla Scala

Milano operos teatras, dar vadinamas „La Scala“, į savo šeimą per pastaruosius 250 metų priėmė daug didingiausių dainininkų ir muzikantų. Pasaulyje pirmaujanti šio teatro reputacija išliko nepakitusi!

Teatro alla Scala

4. „Galleria Vittorio Emanuele II“

Nedaug kitų miesto istorinių vietų susidursite su tokia didele kreditinės kortelės išeikvojimo rizika, kokia jūsų laukia „Galleria Vittorio Emanuele II“ - viename seniausių ir geriausių pasaulyje prekybos centrų!

Galleria Vittorio Emanuele II

5. Milano katedra („Duomo“)

Didžiausia Italijos bažnyčia stūkso pagrindinėje Milano aikštėje, smarkiai išpuošta grėsmingomis skulptūromis, o taip pat paauksuota bronzine „Madonnina“, esančia ant Milano katedros pagrindinio bokšto.

Milano katedra („Duomo“)

6. Sforzos pilis

Sforzos pilis buvo viena didžiausių Europoje. Šiandien joje įsikūrę svarbūs muziejai, tokie kaip Senovės meno muziejus ir Muzikos instrumentų muziejus.

Sforzos pilis

7. Duomo aikštė („Piazza del Duomo“)

Milano Duomo aikštėje, kurios plotas - daugiau nei 17 000 kvadratinių metrų, yra vietos ne tik didžiulei miesto katedrai, bet ir daugeliui kitų svarbiausių lankytinų vietų, tokių kaip Karališkieji rūmai.

Duomo aikštė („Piazza del Duomo“)

8. „Brera“ paveikslų galerija („Pinacoteca di Brera“)

Milano „Brera“ paveikslų galerija gali pasigirti keletu reikšmingiausių Italijos paveikslų, kadangi čia eksponuojami Rafaelio, Titiano ir Caravaggio darbai.

„Brera“ paveikslų galerija („Pinacoteca di Brera“)

9. San Siro stadionas

Apžiūrėkite garsiojo San Siro stadiono, kuriame šeimininkauja „AC Milan“ komanda, aikštę, kurioje vyko ne tik lemiamos futbolo rungtynių akimirkos, bet ir muzikiniai pasirodymai nuo Bob Marley iki Bob Dylan!

San Siro stadionas

10. Navigli rajonas

Istorinis Navigli rajonas savo vardą kildina iš senovės kanalų, kadaise jungusių miestą. Čia taip pat įsikūrę vieni geriausių tradicinės Milano virtuvės restoranų!

Navigli rajonas

Ką žinoti planuojant kelionę į Milaną

Kada keliauti į Milaną?

Milanas yra vieta, populiari ištisus metus. Miestas siūlo daugybę renginių ir parodų, todėl prieš užsisakydami kelionę pasidomėkite jo teatrų ir muziejų programomis. Jei jus domina mados savaitė, galite rinktis iš dviejų! Rudens / žiemos kolekcijos šurmuliuoja vasario ir kovo mėnesiais, o pavasario / vasaros - rugsėjo ir spalio mėnesiais.

Kiek dienų praleisti Milane?

Galite pamatyti daugumą svarbiausių Milano lankytinų vietų per porą dienų, tačiau pagalvokite apie ilgą savaitgalį, jei norite apsipirkti ar šiek tiek ilgiau pagyvinti jo dinamišką kultūrą.

Kaip keliauti po Milaną?

Vairavimas Milane gali būti sudėtinga patirtis! Laimei, jame yra neįtikėtinai lengvai naudojamas viešojo transporto tinklas. Bilietus į metro, autobusų ir tramvajaus maršrutus reikia nusipirkti prieš įlipant. Tada jie turi būti patvirtinti metro turniketuose arba raudonuose komposteriuose autobusuose ir tramvajuose. Miestas taip pat turi dalijimosi dviračiais schemą.

Populiariausios pramogos ir ekskursijos Milane