Lima įsikūrusi ant Ramiojo vandenyno uolų ir negali sulaukti, kol turės galimybę pristatyti jums savo meną, virtuvę ir tūkstantmečių senumo civilizaciją. Kodėl gi neišbandžius ir neaplankius visų šių Limos ir jos apylinkių lankytinų vietų, kur galėsite pajusti tikrąjį Peru sostinės skonį?

Lankytinos vietos Limoje

1. Barranco

Šiame artistiškame Limos kvartalas siūlo banglentes, saugomos laukinės gamtos pelkynus, spalvotus senus pastatus ir unikalią vietą, nukreiptą į pietus!

Barranco

2. Museo Larco

Šis muziejus pažodžiui reprezentuoja Peru paveldo sluoksnius: jo kolonijinis XVIII a. pagrindinis pastatas yra pastatytas ant ikikolumbinės piramidės.

Museo Larco

3. Pachacamac

Atraskite civilizaciją, egzistavusią dar iki inkų šioje sakralioje citadelėje visai šalia Limos.

Pachacamac

4. Karalas

Sakoma, kad Karalas yra seniausias miestas iš visų Amerikos miestų, kuris buvo apgyvendintas nuo 2600 m. prieš Kristų. Čia galite pasivaikščioti po dulkėtas šventyklas, apžiūrėti nesenstančius artefaktus ir apmąstyti čia gyvenusių senovės žmonių likimus.

Karalas

5. Miraflores Boardwalk

Miesto centre esančiame Miraflores rajone galėsite po pietų apsipirkti, pasivaikščioti po sodus ir mėgautis Ramiojo vandenyno vėjeliu.

Miraflores Boardwalk

6. Ichimay Wari

Meno dirbiniai, kuriuos galima apžiūrėti ir įsigyti šioje meno dirbtuvėje Limos pakraštyje, bus puikus akcentas visiems, norintiems paremti vietos prekybą.

7. Magiškoji vandens grandinė

Fontano šviesų šou vyksta kiekvieną vakarą nuo trečiadienio iki sekmadienio ir yra gana įspūdingas!

Magiškoji vandens grandinė

8. Limos katedra

Vienas seniausių Europos eros pastatų, datuojamas 1535 m., Limos katedra didžiuojasi stovėdama miesto centre. Išorė apsupta palmių, o vidų vainikuoja auksinė nava. Tai puiki vieta atvėsti ir sužinoti apie ypatingą Peru katalikybę.

Limos katedra

Ką žinoti planuojant kelionę į Limą

Kada keliauti į Limą?

Didžiausias Peru turizmo sezonas yra nuo gruodžio iki balandžio, kai orai yra šiltesni ir su giedru dangumi. Jei nesibaidote minios turistų, apsilankykite tokiu metu, nes nuo birželio iki gruodžio miestą dengia tirštas, pilkas rūkas.

Ką apsirengti keliaujant į Limą?

Jei atostogausite sezono metu, jums nereikia rengtis ypač šiltam ar šaltam orui. Jei nuspręsite keliauti pėsčiųjų takais aplink archeologines vietas, nepamirškite atsivežti patogių vaikščiojimo batų!

Populiariausios pramogos ir ekskursijos Limoje