Jaukiai pasimėgaukite kivi šarmo kupina Oklando kultūra, istorija, gamtos grožiu ir jūros gėrybėmis. Planuojate šiame Naujosios Zelandijos mieste lankytis tik kelias dienas? Būtinai aplankykite šias tiesiog būtinas pamatyti lankytinas vietas Oklande.

Lankytinos vietos Oklande

1. Kelly Tarlton jūrų gyvybės akvariumas

Atidarytas 1985 m., akvariumas buvo pastatytas iš požeminių nuotekų rezervuarų palei krantinę. Keliaudami skaidriais akrilo tuneliais, akvariumo svečiai iš visų pusių patiria laukinę gamtą.

2. Waitemata uostas

Pamatykite miestą iš jo pagrindinio uosto plaukdami burlaiviu, katamaranu, keltu ar jachta. Gal jums pasiseks ir pakliūsite čia laivų parado metu.

Waitemata uostas

3. Rangitoto sala

Kiek ugnikalnių yra Oklande? Iš 48 Rangitoto yra jauniausias ir didžiausias. Po trumpos 30 minučių kelionės kelto iš miesto atsidurkite didinguose tropikuose.

Rangitoto sala

4. Oklando karo muziejus

Šioje Naujosios Zelandijos ikonoje yra didžiulė gamtos, čiabuvių ir karinės regiono istorijos kolekcija. Čia netgi galite pamatyti kasdienį maorių kultūros pasirodymą.

Oklando karo muziejus

5. Oklando meno galerija

Didžiosios šalies šiuolaikinio ir tradicinio meno kolekcijos namai, todėl apsilankymas galerijoje yra malonumas dėl suprantamų priežasčių - nemokamas įėjimas yra papildoma premija.

Oklando meno galerija

6. Oklando zoologijos sodas

Galingi ir maži padarai iš viso pasaulio šiuos 17 plačių hektarų, esančių vos kelios minutės nuo miesto centro, vadina savo namais.

Oklando zoologijos sodas

7. Dangaus bokštas

Dangaus bokštas yra aukščiausia žmogaus sukurta konstrukcija pietiniame pusrutulyje. Tai Oklando horizonto ikona, o kelionė į šio pastato viršų leis pamatyti nepamirštamą vaizdą.

Dangaus bokštas

Ką žinoti planuojant kelionę į Oklandą

Kiek dienų praleisti Oklande?

Tai mažas miestas, pripildytas gamtos ir istorinių intrigų. Miestą per 4 dienas būtų galima tikrai gerai pažinti.

Ką supakuoti kelionei?

Orai paprastai būna švelnūs, šilta ir drėgna vasarą, bei vėsu ir drėgna žiemą. Patartina turėti pakankamai daug sluoksnių ir ką nors apsisaugoti nuo lietaus.

Geriausias laikas aplankyti Oklandą

Balandis ir spalis nepatenka į turizmo sezono piką, todėl kainos bus mažesnės, tačiau vis tiek gausite pakankamai saulės ir šiltų orų!

Populiariausios pramogos ir ekskursijos Oklande