tolyn.lt

Niujorkas

Lankytinos vietos Niujorke, JAV

Jūs šio Jungtinių Amerikos Valstijų miesto vietas žinote iš savo mėgstamo Woody Alleno filmo ar „Sekso ir miesto“ epizodo. Nesvarbu, ar svajojate šukuoti „East Village“ knygynus, ar gurkšnoti martinius „Meatpacking“ rajone, čia yra kažkas jums. Pasirinkite šias lankytinas vietas ir įsimylėsite Niujorką per minutę.

Lankytinos vietos Niujorke

1. Manhatano panorama

Įspūdingoji Manhatano panorama! Važiuokite į „Top of the Rock“ ar krantinės promenadą Williamsburge, kad pamatytumėte „Empire State Building“, kuris iškyla virš miesto bokštų kaip karūnos brangakmenis.

Manhatano panorama

2. Empire State Building

Manhatano vaizdas iš šio pastato apžvalgos aikštelės yra stulbinantis. Užsisakykite „Empire State Building“ bilietus iš anksto, kad netektų ilgai laukti eilėje.

Empire State Building

3. Battery parkas

Battery parkas yra šauni žalioji erdvė Manhatano gale palei Hadsono upę. Pasidarykite pikniką ir pasigrožėkite saulėlydžiu, kol stebėsitės tuo, kad šis puikus didelis miestas yra sala.

Battery parkas

4. „Top of the Rock“

Rokfelerio centras yra „Art Deco“ dangoraižis, o vaizdas iš „Top of the Rock“ yra kaip niekas kitas. Jei norite matyti panoramą su „Empire State Building“ joje, ši vieta puikiai tam tinka.

„Top of the Rock“

5. Laisvės statula

Laisvės ikoną, Laisvės statulą tiesiog būtina pamatyti. Specialūs eksponatai arba kopimas į vainiko viršūnę (užsakoma iš anksto!) leis pasijusti ypatingos Niujorko istorijos dalimi.

Laisvės statula

6. Eliso sala

Niujorkas – tautų katilas: daugiau nei 12 milijonų imigrantų atvyko čia ieškoti savo Amerikietiškos svajonės. Peržiūrėkite originalius manifestus ir pasisemkite įkvėpimo iš Eliso salos istorijos.

Eliso sala

7. Centrinis parkas

Ta žalia oazė miesto viduryje, skirianti rytus ir vakarų. Visame pasaulyje žinomame Centriniame parke rasite zoologijos sodus, braškių laukus, dviračių takus, puikią veją ir dar daug ko.

Centrinis parkas

8. Šiuolaikinio meno muziejus (MoMA)

Šiame neprilygstamame šiuolaikinio meno muziejuje galite pamatyti kai kuriuos garsiuosius iš arti ir asmeniškai. Van Gogas, Pikasas, Pollockas, Warholas ... sąrašas tęsiasi.

Šiuolaikinio meno muziejus (MoMA)

9. Niujorko uostas

Šis vandens kelias, vienas didžiausių natūralių uostų pasaulyje, yra dar viena puiki vieta, iš kurios galima mėgautis miesto vaizdu. Užsisakykite kelionę laivu, atsisėskite ir mėgaukitės stebuklingomis Manhatano šviesomis.

Niujorko uostas

10. Metropoliteno meno muziejus

Lipkite karališkais paradiniais laiptais į nuostabos ir įkvėpimo pasaulį. Nuo senovės iki modernaus meno, Metropoliteno meno muziejus yra meno istorijos rojus. Nuo stogo atsiveria kvapą gniaužiantys Centrinio parko vaizdai.

Metropoliteno meno muziejus

Ką žinoti planuojant kelionę į Niujorką

Kiek dienų praleisti Niujorke?

Praleiskite mažiausiai penkias dienas, kad pamatytumėte Niujorką kaip vietinis. Manhatanas yra puikiai pasivaikščiojimams tinkantis miestas, tankiai apstatytas ir nelabai ilgas ar platus. Jums nereikės eiti labai toli ir rasite „Brodvėjaus“ spektaklius, kuriuos galėsite pamatyti, rajonus ir restoranus, kuriuos galėsite apžiūrėti, knygynus ir botanikos sodus, kuriuose galėsite naršyti. Nepraleiskite pasivaikščiojimo Highline ar Bruklino tiltu!

Kur apsipirkti?

Nuo Bergdorf Goodman iki vietinių „Soho“ parduotuvėlių yra kažkas kiekvienam. Mūsų patarimas? Būtinai apžiūrėkite Bruklino blusų turgų: daugybė vietinių dizainerių pasiūlys jums unikalių suvenyrų.

Geriausias laikas aplankyti

Tikrai nėra geriausio ar blogiausio laiko apsilankyti Niujorke, nes šis miestas gyvas 24/7/365. Norintiems keliauti taupiau, reikėtų planuoti kelionę nuo sausio iki balandžio, kai kainos bus (bent šiek tiek) mažesnės. Taip pat vasaros keliautojai turėtų planuoti kelionę 6 mėnesius iš anksto.

Populiariausios pramogos ir ekskursijos Niujorke

 

 

Kur užsisakyti ko reikia kelionei?

Viešbučius rinkitės svetainėje Booking.com, jei norite lanksčių atšaukimo sąlygų. Ieškodami geriausios kainos, būtinai Booking.com siūlomas kainas palyginkite su Agoda, nes čia dažnai siūloma ženklių nuolaidų apmokant iš anksto.

Bilietus į lankytinus objektus ir ekskursijas Europoje užsisakykite svetainėje Get Your Guide, nes tai ne tik patogiau, bet ir daugeliu atvejų pigiau. Keliaudami po Azijos šalis, Get Your Guide pasiūlymus būtinai palyginkite su KLOOK, kadangi būtent jie karaliauja šioje rinkoje.

Skrydžius į tolimus kraštus mes paprastai užsisakome Trip.com, nes jie suteikia nuolaidas nuo skrydžių bendrovių siūlomos, o ne taiko antkainius, kaip paprastai elgiasi lietuviškos skrydžių paieškos svetainės,

Kelionių kryptys