Londonas

Lankytinos vietos Londone, Anglijoje

„Kai žmogus pavargsta nuo Londono, jis pavargsta nuo gyvenimo“ - sakė Samuelis Johnsonas. Jis kalbėjo tiesą. Nesvarbu, ar ieškote „West End“ miuziklų, dviaukščių autobusų, Šerloko Holmso barų ar Kate Middleton priešpiečių vietų, Didžiosios Britanijos sostinė tikrai turi ką pasiūlyti.

Lankytinos vietos Londone

1. „Warner Brothers“ studija

Negalite keliauti į Londoną neaplankydami Hario Poterio! Pasirinkite dienos išvyką iš Londono į „Warner Brothers“ studiją, kur galėsite apsipirkti „Diagon Alley“, mėgautis „Butterbeer“ ir pakalbėti kvidič kalba.

„Warner Brothers“ studija

2. Stounhendžas

Apmąstykite garsiausius priešistorinius griuvėsius pasaulyje. Kelionė į Stounhendžą trunka apie 90 minučių. Patarimas: keliaudami po kaimiškas apylinkes taip pat galite aplankyti Vindzoro pilį ar Bato miestą.

Stounhendžas

3. Shardas

Jei lankysitės mieste saulėtą dieną, nėra nieko gražesnio už 360 laipsnių Londono vaizdą iš Shardo. Apsilankykite apžvalgos aikštelėje aukščiausiame Vakarų Europos pastate.

Shardas

4. Madam Tussaud's

Bandote Londono gatvėse pastebėti mėgstamiausias britų įžymybes? Apsilankę šiame muziejuje bent jau galėsite rasti jų tikro dydžio vaškines kopijas! Madam Tussaud's yra įdomus dalykas, kuris gali praskaidrinti lietingą dieną Londone.

Madam Tussaud's

5. Londono Taueris

Jos Didenybės karališkieji rūmai ir tvirtovė, taip pat žinomas kaip Londono Taueris yra istorinė pilis, stūksanti prie Temzės upės. Apsilankymas ten yra be galo įdomūs ir jūs galite pamatyti karūnos brangakmenius!

Londono Taueris

6. Londono akis

Užlipkite ant didžiausio Europos apžvalgos rato ir pakilkite į 443 pėdų aukštį virš Temzės upės. Iš „London Eye“ kabinos atsiveria puikus vaizdas į Parlamentą, Bekingemo rūmus ir Hyde parką.

Londono akis

7. Pietų krantas

Takas tarp Akies ir Tauerio tilto Pietų krante užpildytas daugiausia valstybės finansuojamomis meno vietomis. Keliaukite į „Tate Modern“ pas šiuolaikinius meistrus, o po to į Borough turgų priešpiečiams.

Pietų krantas

8. Temzės upė

Temzės upė driekiasi tiesiai per Londono širdį. Popietinė kelionė laivu yra įdomus įvadas į Londono Tauerį, Parlamentą ir kitas prie upės esančias lankytinas vietas.

Temzės upė

9. „Wembley“ stadionas

2007 m. atidarytas „Wembley“ stadionas yra 90 000 vietų Anglijos futbolo rinktinės namai, kur vyksta ir daugybė kitų svarbių sporto renginių ir koncertinių.

„Wembley“ stadionas

10. Londono zoologijos sodas

Apsilankymas Londono zoologijos sode yra puiki šeimos išvyka. Stebėkite gyvūnų šėrimą, apžiūrėkite drugelių skyrių arba sužinokite daugiau apie išsaugojimą.

Londono zoologijos sodas

Ką žinoti planuojant kelionę į Londoną

Kiek dienų turėtumėte praleisti Londone?

Jei tai yra jūsų pirmoji kelionė į Londoną, apsistokite mažiausiai keturias dienas, kad aplankytumėte visas klasikines įžymybes, tokias kaip Bekingemo rūmai. Tačiau nesvarbu, ar tai jūsų pirmoji, ar dešimtoji kelionė, svarbiausia yra aplankyti Londoną. Kuo daugiau vaikštinėsite po jį, tuo daugiau suprasite, kiek daug ką galite nuveikti mieste. Prieš vykdami nuspręskite, kurios ekskursijos ar lankytinos vietos yra būtinos aplankyti jūsų grupei.

Kiek kainuoja taksi ir dviaukščiai autobusai?

Londone transportas yra labai brangus. Bent kartą pavažiuokite metro ar taksi, kad patirtumėte ir nusifotografuotumėte. Vietos gyventojai keliauja autobusu ar pėsčiomis. Autobusų žemėlapis gali šiek tiek supainioti, tačiau jie yra patikimi ir daug pigesni. Kelionės pabaigoje jau būsite ekspertas, kas suteiks didesnį pagrindą sugrįžti dar kartą!

Koks geriausias metų laikas aplankyti Londoną?

Jie nejuokauja sakydami „miglotas Londono miestas“. Visada gresia lietus, o tai solidariai jungia anglus. Net vasarą turėtumėte nešiotis skėtį ar lengvą striukę. Viena idėja? Suplanuokite savo kelionę klasikinio renginio Londone metu (pvz., Oksfordo Kembridžo valčių lenktynių žemyn Temze ar pamatyti kalėdinius žiburius Harrod's mieste).

Populiariausios pramogos ir ekskursijos Londone

Kur užsisakyti ko reikia kelionei?

Viešbučius rinkitės svetainėje Booking.com, jei norite lanksčių atšaukimo sąlygų. Ieškodami geriausios kainos, būtinai Booking.com siūlomas kainas palyginkite su Agoda, nes čia dažnai siūloma ženklių nuolaidų apmokant iš anksto.

Bilietus į lankytinus objektus ir ekskursijas Europoje užsisakykite svetainėje Get Your Guide, nes tai ne tik patogiau, bet ir daugeliu atvejų pigiau. Keliaudami po Azijos šalis, Get Your Guide pasiūlymus būtinai palyginkite su KLOOK, kadangi būtent jie karaliauja šioje rinkoje.

Skrydžius į tolimus kraštus mes paprastai užsisakome Trip.com, nes jie suteikia nuolaidas nuo skrydžių bendrovių siūlomos, o ne taiko antkainius, kaip paprastai elgiasi lietuviškos skrydžių paieškos svetainės,

Kelionių kryptys