Japonijos sostinė yra drąsi ir nuolanki, chaotiška, tačiau tvarkinga, kurioje žmonių stebėjimas yra tokia pati atrakcija, kaip ir ekskursijos po lankytinas vietas. Taip pat atrasite puikų maistą, ekscentrišką apsipirkimą ir nepakartojamą naktinį gyvenimą, o čia yra geras mišinys to, ką reikia pamatyti Tokijuje.

Lankytinos vietos Tokijuje

1. Tokijo bokštas

Tokijo bokštas - tai Tokijo atsakymas į Eifelio bokštą, kuris lankytojams suteikia ne tik apžvalgos aikštelę. Čia taip pat yra Gineso pasaulio rekordų muziejus, akvariumas ir vaško figūrų muziejus!

Tokijo bokštas

2. Harajuku

Šis rajonas, labiausiai žinomas dėl to, kad yra Tokijo jaunimo kultūros pagrindas, kuriame yra puikių unikalių parduotuvėlių ir restoranų. Čia dar geriau gurkšnoti Macha ir stebėti, kaip žmonės eina pro šalį!

Harajuku

3. Senso-ji šventykla

Lankomiausia Tokijo šventykla tebėra dvasinio garbinimo vieta ir svarbus turizmo taškas. Elegantiška struktūra yra pagrindinė bet kurios apžvalginės ekskursijos lankytina vieta.

Senso-ji šventykla

4. Meiji šventykla

Jei jūsų skoniui Senso-ji pernelyg daug žmonių, tada keliaukite į subtiliai asketišką Meiji-jingu, skirtą XIX amžiaus imperatoriui, kuris atvėrė Japoniją Vakarams.

Meiji šventykla

5. Tokijo „Skytree“

Giedrą dieną iš čia galite pamatyti net Fudžio kalną, bet būtent naktį vaizdai iš aukščiausios Japonijos struktūros yra patys įspūdingiausi! i vieta dirba kasdien nuo 8:00 iki 22:00.

Tokijo „Skytree“

6. Tokijo imperatoriškieji rūmai

Senosios Edo pilies vietoje pastatyti puikūs Tokijo imperatoriškųjų rūmų sodai, kuriuose vyksta istorinės ekskursijos. Šios ekskursijos yra nemokamos, tačiau turite iš anksto kreiptis internetu.

Tokijo imperatoriškieji rūmai

7. Tokijo nacionalinis muziejus

Saugantis didžiausią pasaulyje japonų meno ir artefaktų kolekciją - nuo senovinės keramikos iki didingų skulptūrų ir samurajų kardų - Nacionalinis muziejus yra ta vieta, kurios tikrai negalima praleisti besisvečiuojant Tokijuje!

8. Shibuya perėja

Ką nemokamai pamatyti Tokijuje? Pati judriausia pasaulyje pėsčiųjų perėja kas 2 minutes pasileidžia į organizuotą chaosą. Perėja įspūdingesnė, kai joje pilna žmonių, todėl keliaukite ten piko valandą!

9. Kačių kavinė

Kačių kavinės yra stebėtinai dažnas reginys Tokijuje, bet kurią jjų pasirinkti? Išbandykite pasakos motyvais dekoruotą kavinę „Temari no Ouchi“ Musashino rajone arba atraskite neįprastų veislių kavinėje „Neko JaLaLa“ Chiyoda rajone.

10. Tsukiji žuvų turgus

Nesudėtinga atsikelti anksti? Didžiausiame ir gyvybingiausiame žuvų turguje pasaulyje kiekvieną dieną nuo 5 val. ryto atidaromas tunų aukcione. Keliuose kioskuose pusryčiams parduodami šviežiausi suši!

Ką žinoti planuojant kelionę į Tokiją

Geriausias laikas aplankyti Tokiją?

Vasaros metu lankytojai plūsta į jau perpildytą miestą, tačiau geriausias laikas vykti į Tokiją yra nuo rugsėjo iki lapkričio. Temperatūra išlieka vidutinė ir šilta, o sezono piko pabaiga reiškia, kad turistų mažiau ir eilės visur yra trumpesnės. Daugelį Tokijo vietų visiškai transformuoja rudens lapija, o pavasaris, žinoma, yra dar vienas puikus laikas aplankyti parkus, medžius ir gėlių ekspozicijas!

Kiek dienų praleisti Tokijuje?

Pirmą kartą lankytojai turėtų apsistoti bent 4 ar 5 dienas, kad pamatytų Tokiją. Tačiau kelios papildomos dienos taip pat suteikia laiko apžiūrėti kitus didžiuosius miestus, tokius kaip Kiotas ar Osaka. Ne tai, kad būtumėte užstrigę tik dėl lankytinų vietų sostinėje!

Kaip keliauti po Tokiją?

Taksi yra neįtikėtinai brangūs ir visada rizikuojama papulti į beprotiškus kamščius. Geriausias būdas apkeliauti Tokiją yra platus metro tinklas. Tačiau žinokite, kad sunku rasti informacijos anglų kalba, todėl pasiruoškite kelionei iš anksto ir nebijokite paprašyti stoties darbuotojų ar miestiečių pagalbos!

Populiariausios pramogos ir ekskursijos Tokijuje