Viename didžiausių pasaulyje natūralių uostų įsikūręs Sidnėjus siūlo miesto jaukumą su nuostabiais paplūdimiais ir įspūdingais kalnais tiesiog prie jūsų viešbučio durų. Čia yra keletas geriausių lankytinų vietų ir kitų pramogų, kuriomis galite pasimėgauti didžiausiame Australijos mieste.

Lankytinos vietos Sidnėjuje

1. Sidnėjaus operos teatras

Nepaisant jo vardo, Sidnėjaus operos teatrą iš tikrųjų sudaro kelios įvairių tipų spektaklių rodymui skirtos vietos. Jokiu būdu nepraleiskite vieno iš labiausiai atpažįstamų Australijos orientyrų!

Sidnėjaus operos teatras

2. Sidnėjaus uosto tiltas

Pramintas „The Coathanger“, Sidnėjaus uosto tiltas nėra tik skirtas pasižymėti jau aplankytų Sidnėjaus lankytinų vietų sąraše. Juo taip pat galima kopti! Užsisakykite anksti, kad galėtumėte patirti įspūdingą kopimo tiltu ekskursiją saulėlydžio metu.

Sidnėjaus uosto tiltas

3. Tarongos zoologijos sodas

Pelno nesiekiantis Tarongos zoologijos sodas yra viena iš populiariausių Sidnėjaus lankytinų vietų, kuriame aptvarai yra be barjerų, organizuojami reguliarūs pokalbiai apie gyvūnus ir atsiveria nuostabus vaizdas į uostą, jei tik galite atplėši akis nuo gyvūnų!

Tarongos zoologijos sodas

4. The Rocks

Tai neatrodo kaip perspektyviausia ekskursijų vieta Sidnėjuje, tačiau pirmoji Australijos gyvenvietė, pavadinta „The Rocks“, iš tikrųjų taip pavadinta dėl istorinių smiltainio pastatų.

The Rocks

5. Sidnėjaus bokšto akis

Užlipkite į aukščiausią Sidnėjaus tašką ir pasigrožėkite kvapą gniaužiančiais vaizdais, atsiveriančiais iš šio bokšto ir siekiančiais net iki Mėlynųjų kalnų. Tada medžiokite fantastiškus išpardavimų pasiūlymus po Sidnėjaus bokšto akimi esančiame prekybos centre!

Sidnėjaus bokšto akis

6. WILD LIFE Sidnėjaus zoologijos sodas

WILD LIFE Sidnėjaus zoologijos sodas, pastatytas kaip miesto akvariumo pratęsimas, kad imituotų ryškiausių Australijos būtybių buveines, dabar yra viena geriausių vietų, kurioje gali apsilankyti Sidnėjaus ir miesto svečių šeimos!

WILD LIFE Sidnėjaus zoologijos sodas

7. Darlingo uostas

Drąsus Darlingo uosto horizontas vainikuoja linksmą poilsio ir turizmo rajoną, kuris gali pasigirti viskuo: nuo Kinijos draugystės sodo iki didžiausio pasaulyje IMAX ekrano!

Darlingo uostas

Ką žinoti planuojant kelionę į Sidnėjų

Kada keliauti į Sidnėjų?

Nors kai kurie, pabėgantys iš Šiaurės pusrutulio šalčiausiais mėnesiais, gali mėgautis aukšta sausio ir vasario mėnesio temperatūra Sidnėjuje, daugumai šiluma bus labiau pakeliama kovo mėnesį, kai prasideda vietinis ruduo. Nepaisant to, šis metų laikas puikiai tinka mėgautis geriausiais Sidnėjaus paplūdimiais! Tiems, kurie siekia keliaudami išleisti mažiau, dėl vėsesnių orų ir žemų viešbučių kainų gegužė yra geriausias laikas apsilankyti Sidnėjuje.

Kiek dienų praleisti Sidnėjuje?

Žinoma, tai priklauso nuo to, ką norite nuveikti, tačiau būtiniausias lankytinas vietas galite apimti per porą dienų. Vis dėlto apsvarstykite galimybę į kelionės planą įtraukti dienos kelionę į Mėlynuosius kalnus. Jei jau užsisakėte ilgesnę kelionę, nesijaudinkite! Sidnėjuje veiklos yra pakankamai daug, kad net ir pats išrankiausias turistas savaites liktų patenkintas.

Kaip keliauti po Sidnėjų?

Dauguma Sidnėjaus lankytinų vietų yra centriniame verslo rajone arba palei uostą. Jei tikrai nenorite vaikščioti tarp jų, „City Circle“ traukinys ir vienabėgis traukinys nuveš jus į daugumą lankytinų vietų ir iš jų. Taip pat čia nebrangūs keltai, iš kurių atsiveria fantastiški Sidnėjaus vaizdai iš vandens.

Populiariausios pramogos ir ekskursijos Sidnėjuje